Nemůžete teď do fitka a cvičení o samotě podle videa vás nebaví? Cvičte online!

Kromě dopadů sedavého zaměstnání nám v současné době chybí pohyb ve fitku. Můžete se také potkat se silnými menstruačními bolestmi. Máme pro vás způsob, jak bolesti zmírnit za pomocí cvičení. Zkuste třeba platformu Gymbee, který vám pomůže s domácím cvičením i meditacemi pro zklidnění mysli. Zájem o on-line lekce roste.

Součástí webu jsou tipy na různá cvičení a alternativní metody zaměřená na ženy, které trápí silné menstruační bolesti. Jsou zde metody pro docílení toho, aby se ženy mohly cítit lépe fyzicky i duševně, a to bez léků, doplňků stravy, drastických diet, sklenky alkoholu nebo jiných nepodložených metod. Kombinace fyzického a mentálního tréninku s využitím mnoha různých přístupů jistě oceníte. Vyzkoušejte si cvičení s fitness trenéry a fyzioterapeuty, jógu, meditační a relaxační techniky.

Nemůžete teď do fitka a cvičení o samotě podle videa vás nebaví? Cvičte online! 2

Pro posílení těla a klid mysli

Cvičební videa projektu Mám své dny, jsou rozšířeny o lekce pro celkové zdraví a pohodu díky videoportálu s širším záběrem. Gymtimidation využívají zejména lidé, kteří se prostě ve fitku, tělocvičně a studiích necítí dobře. Už 2,5 hodiny cvičení týdně zlepšují i psychiku. Platforma pomáhá odstraňovat stres pomocí meditačních a cvičebních programů. Mentálního zdraví je klíčové proto, aby se nám dařilo v práci i běžném životě. Ti, co pravidelně cvičí, jsou vyrovnanější, sebevědomější, extrovertnější a mají vyšší sebekontrolu. Díky cvičení rostou svaly i mozek. Důležitá jsou i mentální cvičení, meditace, dechové techniky nebo hluboká relaxace Yoga Nidra, která vás posílí jako více hodin spánku.

Nemůžete teď do fitka a cvičení o samotě podle videa vás nebaví? Cvičte online! 3

Gymbee

Na Gymbee najdete stovky videolekcí jógy, fitness i tance, lekce speciálně zaměřené pro ženy i sebeobranu. Nejvíc žádané je domácí fitness a netradiční cvičení. Vyzkoušet můžete komplexní lekce automasážní jógy na bolavá záda nebo fyzioterapeutický program při rozestupu břišních svalů, tedy diastáze, která trápí ženy po porodu. Asi patnáctku lektorů tvoří muži i ženy. Užít si můžete i živá vysíláni. Vysílá se pravidelně 2x týdně. Jde o živé přenosy lekcí fitness a ranní meditace pro ženy i pro muže. Cvičte doma on-line a stejně tak i meditujte.

Nemůžete teď do fitka a cvičení o samotě podle videa vás nebaví? Cvičte online! 4

Cvičte on-line v omezeném režimu

Vyšší zájem je v době omezeném režimu i karantény u lidí i firem, kterým vypadly mnohé benefity a uvědomují si, že online platforma je účinná pomoc pro zaměstnance. Lze ji zavést hned a plošně všem zaměstnancům a jejich rodinám. Umožní jim vylepšit tělesné i mentální zdraví a zachovat klidnou mysl. Když jsou lidé na home office nebo pod obrovským tlakem, cvičení i meditace jim hodně pomáhá. V současné krizi platforma nabízí za zlomek ceny jiných benefitů bonus, který se zaměstnavatelům zúročuje dlouhodobě.

Za kolik

Předplatné pro on-line cvičení stojí 200 korun měsíčně a v této těžké době je za polovinu, tedy za 100 korun. Firmám je cvičení poskytováno za administrativní poplatek a přístupy jsou i pro lektory a jejich klienty. Lidé dnes více vyhledávají i meditační videa. Jde o formu meditace bez ezoterického obalu, vhodnou pro firmy, podanou prostřednictvím jednoduchých technik, snadno využitelných v běžném životě. Můžete si je dopřát v práci o pauze, na zastávce a během dne kdykoliv, kdy se cítíte zahlcení, stresovaní a unavení. Meditační lekce vás naučí se lépe soustředit, zvládat stres i vztek, lépe spát, nebo se radovat i z maličkostí.

Podpořte svého trenéra

Zeptejte se i svého trenéra, zda v lekcích pokračuje a může s vámi cvičit přes Skype nebo Facetime online. Nevyjdete z formy a budete mít někoho, kdo vás bude hecovat a vést. Navíc ho podržíte a udrží si svůj byznys, než tato doba přejde.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)