Recenze na eDarling: Opravdu profesionální seznamka?

Poslední aktualizace: 18.4.2024

Již delší dobu hledáte toho pravého nebo tu pravou, ale stále se k vám štěstí obrací zády? Přemýšlíte, kde a kdy se máte s někým seznámit, když nemáte mnoho času? A přemýšleli jste už někdy nad seznamkou? V minulém desetiletí byly velice populární seznamovací večery, kdy se jednotlivé páry seznamovali „naživo“. Pokud se na to ale příliš necítíte, schovejte se nejdříve za bezpečnou obrazovku vašeho počítače a podívejte se na online seznamku. Budete překvapení, kolik lidí právě zde našlo tu pravou lásku!

Recenze na eDarling: Opravdu profesionální seznamka? 2

Online seznamka

Online seznamka je vlastně speciální platforma, která lidem umožnuje seznámit se s někým novým prostřednictvím internetu. V současné době je k dispozici hned několik online seznamek, které nabízejí různé funkce pro lepší vyhledávání vašeho budoucího partnera. Proto si na samém začátku uvědomte, co od takové online seznamky očekáváte právě vy!

Seznamka eDarling

eDarling je online seznamkou pro náročné, kteří hledají pouze vážné seznámení. Na této seznamovací platformě tedy nehledejte krátkodobý vztah či vztah na jednu noc. Společnost věří, že se vám zde podaří najít dlouhodobý vztah s někým, kdo má stejné zájmy a životní cíle jako máte vy. Tato seznamka nabízí dvě uživatelské varianty. Jedna je zcela zdarma, nenabízí však všechny možnosti, které jsou přístupné registrovaným uživatelům.

Pokud zde budete chtít zkusit své štěstí, musíte nejdříve vyplnit online test osobnosti. Díky tomuto testu společnost zjistí více informací o vašem charakteru a o tom, co je pro vás ve vztahu důležité. Tyto informace jsou potřeba zejména proto, aby se vám zobrazovali partneři, kteří vám budou co nejvíce vyhovovat. Následně si na seznamce vytvoříte vlastní profil, kteří uvidí i ostatní uživatelé. Test osobnosti a založení seznamovacího profilu velmi často odradí právě falešné profily. Můžete si tedy být jistí, že na žádný takový zde nenarazíte. Díky speciální eDarling metodě získáte každý den až 8 nových návrhů na možného partnera. Tato metoda spočívá v každodenním porovnávání osobnostních profilů a vy tak získáte návrhy na lidi, se kterými máte něco společného. Pokud vás pak někdo na seznamce zaujme, nebojte se, udělejte první krok a napište mu.

Recenze na eDarling: Opravdu profesionální seznamka? 3

Jaké jsou její výhody?

Mezi hlavní výhody online seznamky patří zejména široký výběr vašich potenciálních partnerů. Poměrně snadno a rychle zde můžete nalézt lidi, které mají podobné zájmy a životní styl jako máte vy. Seznamka je také velice pohodlná, upřímně v první fázi nikam nemusíte chodit a jednotlivé profily si můžete prohlížet z pohodlí svého domova. Tato seznamka nabízí mnoho funkcí i zcela zdarma. I v bezplatném členství se můžete zaregistrovat, vyplnit osobnostní test a na základě jeho výsledků vám eDarling vybere partnery přímo pro vás. Bezplatný seznam však s sebou nese i určitá rizika. Profily na bezplatné verzi nejsou kontrolované, a proto se můžete stát, že vám budou chodit nevyžádané zprávy. Pokud se toho chcete vyvarovat, zaplaťte si členství.

Na co si dát pozor?

U každé online seznamky si dejte zejména pozor na falešné profily. Nezapomínejte také na svou bezpečnost a v žádném případě nikdy o sobě nesdělujte citlivé informace osobě, kterou vůbec neznáte. Nikdy přeci nevíte, kdo za počítačem právě sedí. Pozor si dejte také na podvodníky, kteří z vás budou chtít vytáhnou pouze peníze. Tento druh seznamování je také velmi neosobní a když se pak setkáte tváří v tvář, může dojít ke zklamání, jelikož realita nemusí odpovídat vašim očekáváním, která jste si udělali na základě online komunikace. Pokud neuspějete na této seznamce, vyzkoušejte i některé z dalších online seznamek jako je například seznamka Štěstí či ELITE date. Pozor si však dejte na Tinder, který je často založen na sexuálních vztazích.

Pokud se vydáte cestou online seznamky eDarling, budeme vám držet palce, abyste právě zde co nejdříve potkali tu pravou osudovou lásku.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)