ELITE date – recenze: Jaké jsou zkušenosti se seznámením?

Poslední aktualizace: 18.4.2024

Také si již delší dobu pokládáte otázku, kde se má dnes člověk vůbec seznámit? Z práce jdou mnozí do další práce nebo domů a na romantické večery už kolikrát nezbývá čas nebo není ta správná nálada. Ale sami také rozhodně nechcete zůstat! Co tedy s tím? Vyzkoušejte online seznamku!

Seznamky na internetu?!

Seznamek na netu najdete opravdu obrovské množství, dokonce jsou dnes k dispozici i různé mobilní aplikace, které vám ukážou, jak blízko je váš vysněný partner. Seznamky na internetu jsou vlastně online platformy, které umožňují lidem najít si své budoucí partnery a navázat bližší vztahy s novými lidmi. V současné uspěchané době jsou opravdu velmi efektivním způsobem, jak rychle najít lidi, které mají podobné zájmy a hodnoty jako vy. Co mají ale všechny seznamky společné je to, že byste měli v prvé řadě dbát na své bezpečí při komunikaci s neznámými lidmi v online světě a být opatrní při plánování prvního rande ve světě reálném. Na čem se tedy ale dnes můžete seznámit? Mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější seznamky na internetu patří:

  • Tinder
  • Bumble
  • OkCupid
  • com
  • eHarmony
  • ELITE date

Poslední zmiňovaná seznamka, ELITE date, je česká společnost, která si zakládá zejména na tom, že prověřuje své klienty, kteří zde opravdu hledají pouze vážný vztah, nikoli jen zábavu, sex a potěšení.

ELITE date – recenze: Jaké jsou zkušenosti se seznámením? 2

Seznamka pro opravdový vztah

Registrace na ELITE date je zcela zdarma a všechny profily jsou manuálně kontrolovány, takže máte 100 % jistotu, že si budete dopisovat s reálnou osobou, a ne s vymyšleným profilem jako tomu bývá u jiných seznamek. Stačí vyplnit svůj profil a nastavit si dle filtrů požadavky na svého budoucího partnera a už se můžete začít seznamovat! Každý den se navíc můžete seznámit s někým novým, protože denně se sem registruje hned několik nových lidí. Vybírat si můžete z místa, kde bydlíte a vztahu, který chcete navázat. Navíc si na jejich stránkách můžete přečíst spoustu motivačních článků, tipů na první rande, a dokonce zajít do online poradny a poradit se s odborníky, jak třeba navázat první konverzaci.

Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

ELITE date opravdu můžete zařadit na seznamky, které fungují. Pokud hledáte spřízněnou duši a lásku na celý život, vyplatí se vám do této služby investovat. Společnost má i pověřené metody, jak nalézt „toho pravého“ partnera přímo pro vás. Na jejich webových stránkách si můžete přečíst řadu pozitivních příběhů o tom, jak jeden našel toho druhého právě díky této seznamce. Paní Edita se před pár měsíci vdala za úžasného muže, kterého našla právě na ELITE date. Paní Lenka se už teď těší na další rande a Martin se brzo stane tatínkem! Nikdy nezapomeňte věřit na zázraky a v pravou lásku.

ELITE date – recenze: Jaké jsou zkušenosti se seznámením? 3

Klady a zápory aneb na co si dát pozor!

ELITE Date je česká seznamka, která si zakládá především na tom, že jsou zde lidé, kteří opravdu stojí pouze o vážný vztah, nikoli o flirt a sex. Velkou výhodou této seznamky je to, že na ni každý den zavítají noví uživatelé a vy se tak můžete seznamovat stále s novými lidmi. Za měsíc stránky navštíví až 300 000 lidí, což opravdu není malé číslo.

Registrace a vyplnění profilu je zcela zdarma. Pokud však chcete plně využívat funkce této seznamky, je potřeba zaplatit si členství. Cena se odvíjí od toho, na kolik měsíců předem si seznamku zaplatíte. Pokud na 3 měsíce, zaplatíte za jeden měsíc 350 Kč, pokud rovnou na 12 měsíců, vyjde vás předplatné na měsíc jen na 125 Kč.

I když si členství zaplatíte, portál vám samozřejmě nemůže slíbit lásku na celý život. Celý proces seznámení a zamilování se je pak už jen na samotných uživatelích. Hodně štěstí!

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)