Seznamka Štěstí.cz recenze: Skutečně přinese osudovou lásku?

Jste již delší dobu sami a toužíte po někom, kdo vás obejme a řekne vám, že vás má rád? Nemáte ale čas na seznámení, ani náladu chodit na večírky, kde byste mohli potkat nové lidi? Vyzkoušejte online seznamku, na které se na vás snad konečně usměje štěstí.

Seznamka Štěstí

Tato seznamka je čistě online záležitost, může se na ni přihlásit každý, je totiž zcela zdarma. Stačí si zde vytvořit profil s fotografií a podívat se na fotografie těch, které vás zaujmou. Následně spolu můžete zahájit konverzaci a začít si psát. Na této seznamce je aktuálně zaregistrováno přes 27 000 žen a přes 57 000 mužů. Každý týden přibude na seznamce okolo 1000 nových lidí, kteří zde zkoušejí hledat své štěstí. Využít můžete i filtrů, které vám předvyberou toho nejvhodnějšího partnera za vás. Vybrat si tak můžete z pohlaví a nastavíte si zde i věkové rozpětí. Seznamku si můžete otevřít v online prohlížeči nebo si ji stáhnout i jako aplikaci na váš mobilní telefon. Na stránkách si můžete přečíst i knihu od autorky Valerie Freiové s názvem „Štěstí.cz aneb jak těžké je najít si chlapa,“ které líčí autentický příběh asi 40leté ženy, která své štěstí našla právě na seznamce.

Seznamka Štěstí.cz recenze: Skutečně přinese osudovou lásku? 2

V čem je tato seznamka výjimečná?

Na seznamce Štěstí se registrují pouze lidé za účelem vážné známosti. Každý profil uživatelů musí být ověřen SMS a e-mailem, aby bylo opravdu potvrzeno, že se nejedná o profil vymyšlený. I váš profil by měl být co nejvíce pravdivý, zamyslete se nad jednotlivými větami, které do profilu vyplňujete a buďte upřímní. Text inzerátu má vaši druhou polovičku zaujmout natolik, aby si rozklikla právě váš profil. Nezapomeňte na profil nahrát svou fotografii, většina uživatelů otevírá pouze profily s fotkou. Na stránkách je zaregistrováno opravdu velké množství lidí, a proto musíte být trpěliví. Myslete na to, že zde můžete potkat opravdu přátelské lidi, se kterými budete mít společné zájmy, ale také pár podivínů. Nečekejte pasivně na to, až vám někdo napíše, ale jděte svému štěstí naproti a buďte aktivní. Využít můžete i služby „deníku“, kde každý den můžete sdílet své nálady, postoje či komentáře. Seznamka udává, že do roka se s někým na této platformě seznámí až 80 % uživatelů.

Na co nezapomenout?

Lidé se na této seznamce zobrazují podle toho, jak se na webové stránky přihlásili. Pokud tedy nechcete, aby byl váš profil někde mezi posledními, je velmi důležité, abyste se na štěstí.cz přihlásili alespoň jednou za den. Každý den také kontrolujte nové vzkazy a nové profily, aby vám vaše štěstí neuniklo. Nezapomínejte také na to, že internet je pouze jednou z mnoha cest, jak se seznámit. Choďte pravidelně do společnosti, povídejte si s přáteli, ten pravý nebo pravá na vás nikde čeká.

Seznamka Štěstí.cz recenze: Skutečně přinese osudovou lásku? 3

Na co si dát pozor?

Myslete vždy na to, že ve skutečnosti nikdy nevíte, kdo sedí za počítačem. Můžete to být přesně váš vysněný partner, ale také nějaký pomatenec, který s vámi takto komunikuje jenom v online světě. V žádném případě druhé osobě, kterou znáte jen v online seznamce, neposkytujte o sobě žádné osobní údaje, jako je vše adresa bydliště či telefonní číslo. Pouze pokud se obě strany dohodnou na tom, že vzájemnou komunikaci přesunou na jinou platformu si číslo sdílejte. Neposkytujte však své číslo příliš brzy a buďte raději opatrní. Zvýšenou pozornost věnujte zejména profilům. Často obsahují falešné fotografie a informace. Takovouto aplikací je i oblíbená seznamka Tinder. Pokud se vám na daném profilu něco nezdá, raději si s ním nepište. V žádném případě NIKDY nikomu ze seznamky neposílejte peníze. Jedná se o nejčastější podvod, na který naletělo už několik důvěřivých žen. Pokud nastane chvíle, kdy se budete chtít vidět osobně, vždy si zvolte veřejné místo, kde je dostatek lidí. Tato místa jsou pro schůzku bezpečná. Ideálně o rande dejte vědět svým přátelům či rodině a sdílejte svou polohu na mobilním telefonu. Vaše bezpečí by mělo být vždy na prvním místě. Věřte také svým instinktům a pokud se vám něco nezdá, odejděte.

Online seznamky jsou skvělým pomocníkem při hledání partnera v dnešním uspěchaném světě. Pokud je však používáte, vždy myslete na svoji osobní ochranu a bezpečnost. Hodně štěstí při hledání vysněné druhé polovičky.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)