Čas věnovaný sobě navzájem v partnerském vztahu

Čas od času je třeba dopřát si prodloužený víkend ve dvou mimo domov. Nechte se zlákat romantickými víkendy a vyberte si klidně i u firem na zážitky. Nechte se občas rozmazlovat.

Čas od času je nutné věnovat se jenom sobě. Zajít si popovídat s přáteli, jít si zacvičit, nechat se hýčkat v kosmetickém či masážním salonu, nebo si jen tak sednout s dobrou knihou a číst si. Mít čas na sebe, dělat to, co nás baví, zaručuje naši psychickou pohodu. To se pak odráží i na vztazích, které máme se svým okolím. Když jsme spokojeni sami ze sebou, můžeme rozdávat pohodu a budovat plnohodnotné vztahy. Spokojená matka dělá spokojené dítě a spokojená žena dělá spokojeného muže. Přílišné obětování se pro druhé vede k nespokojenosti přenášené na lidi v okolí.

Tip: Muži nemluví o svých problémech v posteli. Poznáte, co je tíží?

Čas pro sebe i pro jiné

Od toho se odvíjí i partnerské vztahy a je úplně jedno, zda spolu jen chodíte, žijete nebo jste dlouholetí manželé. Stereotyp může zasáhnout vztah v jakémkoliv věku i stádiu. S délkou prodlužujícího se vztahu se samozřejmě tato pravděpodobnost zhoršuje. Někdy stačí zajít si na večeři, do kina nebo na společnou masáž ve dvou. Romantický pobyt ve wellness dovede hotové divy.

Čas věnovaný sobě navzájem v partnerském vztahu 2

Romantika ve dvou

Oddejte se toulkám malebným historickým centrem našich měst a obdivujte i novodobé památky. Navštívit můžete muzea, výstavy, galerie a různé akce. Romantický piknik v parku či na louce za městem a paprsky slunce dokáží hotové divy. Jako v pohádce si budete připadat během slavností vína, piva, karnevalů a na jarmarcích. I při zdánlivě obyčejné večerní procházce, kdy si konečně uděláte čas jen pro sebe, můžete nechat váš skomírající vztah znovu nadechnout a oživit.

Lázeňské pobyty a wellness

Volné chvíle naplánovaného prodlouženého víkendu si lze zpříjemnit při klasických lázeňských procedurách nebo třeba v pivních lázních. Relaxace v blahodárně působící koupeli a následující masáž jsou skvělou příležitostí, jak moci zapomenout na každodenní povinnosti a starosti. Vyjížďka na loďce nebo na zapůjčených kolech vlije adrenalin do žil a šťávu do nového vztahu. Firma na zážitky vám pomůže vybrat dárek pro partnera k narozeninám či výročí, nebo mu jen tak udělat radost.

Firmy na zážitky

Na internetu naleznete portály a firmy na zážitky, kde můžete najít během chvilky hezký dárek k narozeninám i k výročí pro partnera či partnerku. Pro muže je úspěch zaručen, vybírat lze mezi gastronomickým i adrenalinovými zážitky, velmi populární jsou i projížďky ve sportovních vozech. Ženy milují romantiku, relaxaci i péči. Jde tak během jediného víkendu či odpoledne zažít krásné chvíle, o kterých jste doposud jen snili.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)