Co vadí mužům na ženách? Stěžují si, že je muži nechápou. Ženy ale nenaslouchají! Takhle to vidí muži.

Ženy nechtějí spoustu věcí od mužů slyšet. Ženy jsou půvabná stvoření, ale když začnou švitořit, nejeden muž se začne poohlížet po bezpečném zvukotěsném úkrytu, sluchátkách nebo lepicí pásce. To je jen začátek. Ženy nejsou dokonalé, stejně jako muži. Obě pohlaví to nechtějí slyšet.

Ženy chtějí mít na stěnách další a další poličky, což muži rafinovaně odkládají. Mají mánii kupovat si vonné svíčky, keramiku, palmy a obrázky. Jejich jedinou funkcí je tahání peněz z peněženky a chytání prachu. Přesto je jich stále málo. Proč je třeba mít pěkný pokoj ještě hezčí? Muži nemají rádi postávání žen před skříní a nad krabičkou se šperky, pobíhání po bytě a zoufalé vzdychání, že nemají co na sebe. Jediný pohled do skříně přitom jasně usvědčuje ženy ze lži, protože je jejich skříň plná.

Tip: Proč se dnes partnerským vztahům nedaří? Máme pro vás pohled očima muže!

Ukliď si to po sobě

I když se najdou i ženy, které po sobě nechávají ležet věci všude kolem a muži si stěžují, že ta jejich je hrozná bordelářka, většinou spíš ženy chodí mužům v patách, uklízí po nich s vyčítavými pohledy a nenávistnými komentáři. Muži ale nemají prokazatelně v úmyslu po sobě ponožky, trenýrky a talíř od včerejších snídaně neuklidit, mají to v úmyslu výhledově. Ženy tak vyvíjejí zbytečnou činnost, protože se přece ten talíř samozřejmě zašpiní ihned poté, co jej ženy umyjí. Vytáčí je to a ještě tím stresují muže, kteří i bez toho umírají dříve.

žena

Jak to myslíš?

Obvyklá otázka žen. Odpověď mužů, je: Tak, jak to říkám. Ženy jsou z nějakého záhadného důvodu přesvědčeny, že muži říkají věci, které mají úplně jiný, většinou mnohem negativnější význam, než se zdá. Ženská schopnost udělat z komára velblouda je bezbřehá. Pokud si člověk do pěti minut hlasitě nevšimne, že jim nový účes sluší, vydedukují z toho, že jim to nesluší a urazí se. Místo toho, aby se s tím svěřily, vysílají telepatické signály a očekávají, že muž je zachytí a nakonec ono požadované: Tobě to dnes ale sluší miláčku! Pronesou. Když se to nepodaří, je celý večer v tahu. A to jen proto, že člověk prostě není obdařen telepatickými schopnostmi. Muž už vůbec ne.

Ženská logika a nepraktičnost

Ženská logika je něco, o čem se nedá téměř nic napsat, protože to podle mužů s největší pravděpodobností neexistuje. Jen žena je schopná lepit si podpatek sekundovým lepidlem nad svými novými kalhotami a přilepit se k nim. Zeptat se prodavače, jestli si u něj kupuje dobré zboží. Vzít si na vandr kosmetický kufřík a sprej proti mravencům. Navíc se v takových situacích tváří, že muž je ten blbec. Nikdy ne ony. Navíc se ženy chtějí vdávat. Prý ne všechny, ale spíš je to podle mužů součást dezinformační kampaně. Biologické hodiny a hormony dělají své.

Urážejí se

Ženy se urážejí. A pokud to čtou, zrovna teď se jich polovina urazila, protože ony se přece neurážejí. Na otázku: Líbím se ti? Není adekvátně nadšená odpověď a vede k uražení. Nedoporučuje se komentovat půvaby kolemjdoucích modelek, okatě neposlouchat ženu, co říká, nestát na straně partnerky, i když je se svým názorem zcela mimo realitu, nepopřát jí v den narozenin jako první a k Vánocům ji obdarovat místo parfému žehličkou. V každém z těchto milionů případů je nutné si partnerku usmířit. Problém je to tak vážný, že se mnoho lidí dobře živí psaním návodů, jak na to.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)