Proč se dnes partnerským vztahům nedaří? Máme pro vás pohled očima muže!

Patříte k ženám, které mají pocit, že jejich vztahová oblast skomírá a rozhodně moc nevzkvétá? Myslíte si, že na vině jsou muži? Přečtěte si, jak to vidí oni. Nejsou všichni muži stejní. Z velké ankety bylo vybráno několik nejvíce se opakujících názorových proudů, které se navzájem od sebe odlišovaly a zároveň se nejvíce opakovaly v odpovědích. Ptali jsme se stále na to samé. Čím vás žena nejvíce zaujme? Co na prvním rande jasně prokáže, že chcete vztah rozvíjet dál? Kde dělají ženy při navazování a budování vztahu největší chyby?

Pozor na sex

Ženy prostě nenechávají vztah přirozeně rozvinout. V tom se naprosto shoduje mnoho mužů, kteří překvapivě říkají, že by měl být sex na prvním rande prostě tabu. Muž potřebuje být napnutý, co bude následovat příště. Když hned dojde k sexu, většina z nich to asi akceptuje, ale pak už ženě znovu nezavolají. Překvapení je odhaleno příliš brzy a zájem opadá. Některé muže stále zajímá romantika. Je to ta část mužů, která se striktně drží starých dobrých způsobů randění. Ale nutno podotknout, že jich bylo v anketě opravdu poskromnu a objevilo se jich nejméně.

Proč se dnes partnerským vztahům nedaří? Máme pro vás pohled očima muže! 2

Čím zaujmete

Nejvíce mužů se překvapivě shoduje na tom, že není přesně dané, čím je žena okouzlí. Většina z nich si asi myslí, že musí mít štíhlou postavu nezletilé dívky, ale hubenost pro muže rozhodně není to hlavní kritérium. Jde o kouzlo a charisma, tedy stejně, jako to ženy mají u mužů. Pokud navážete kontakt a rozhovor, nesmí to být trapné. Jestliže konverzace po pěti minutách vázne, není kam jít dál. Muži oceňují smyslnost, šarm a vtip. To že se zajímáte, ale zároveň nepodrobujete výslechu.

Ženskost

Shodují se ale na tom, že žena by měla být především opravdu žena. Žádný muž v ženských šatech, i když je to dnes opravdu velice těžké. Úspěšné a zároveň přísné ženy v kostýmech a s rudou rtěnkou muže spíše děsí. Na rande muži očekávají, že jim bude ve dvou dobře. Je jedno, kam se půjde, ale mělo by být muži a ženě tak, že se nebudou chtít rozloučit. Muže odpuzuje, pokud žena přebírá mužskou roli a platí za sebe, i když jí muž řekne, že by ji rád pozval. Když má už na začátku vše vymyšleno, kam se půjde a co se bude dělat, a nedá muži šanci cokoliv navrhnout a řešit. Takové už muži volat znovu nechtějí.

Sebevědomí

Mnoho běžných mužů pracujících na středních pozicích velmi často ve volném čase rádo sportuje a jsou docela aktivní. Mají rádi živé, aktivní, nezmalované holky, které nevyznávají přehnané líčení a rudé rtěnky obtisknuté na zuby, kdy žena vypadá jako podivný děsivý upír. Mají rádi přirozené holky s aktivnějším přístupem k životu a se smyslem pro humor. Na prvním rande musí mít muž pocit, že nehraje hru. Muži mají rádi otevřenost a upřímnost. Pokud ženy nemají žádné sebevědomí, chlapům všech odpustí, snaží se napasovat do nějaké škatulky, aby se mu zalíbily, a nedokážou projevit svou individualitu, nemají u mnoha aktivních mužů šanci.

Proč se dnes partnerským vztahům nedaří? Máme pro vás pohled očima muže! 3

Chemie

Speciální škatulka patří mužům v médiích, PR a právníkům. Všem, co se živí do určité míry i prezentací své osoby, musí se naučit komunikovat určitým způsobem a umět se dokonale prodat. Žena vždycky zaujme krásnýma očima a tím, co má v hlavě. Až pak se dívají na postavu. Očekávají inteligenci a kouzlo osobnosti, které žena předvede na prvním rande. Všechno je o chemii. Někdy se muži potkají s krásnou a chytrou holku, ale jiskra prostě nepřeskočí. Pokud tam není ona jiskra, je to marné. Ženy by si měly více vážit samy sebe. Často se totiž hezké a inteligentní holky ze strachu, aby nebyly stále samy, zahazují s idioty, kteří jim nesahají ani po kotníky. Někdy je lepší zůstat třeba i chvilku single, než být ve vztahu s někým, kdo je nedocení.

Zlatá mládež

Bohatí a slušně postavení muži jezdící ve sporťáku, dívající se na svět z luxusní kanceláře a některého ze svých více bytů, mají rádi reprezentativní ženy, které pořád nemluví jen o sobě. Na první schůzce se ženu snaží ohromit a chtějí, aby ona chtěla ohromit je. Žena má být nalíčená a upravená. Ve vztazích rádi tito muži překvapují a dělají věci hezké. Vyžadují, aby se o to snažila i žena. Ženy zapomínají na to být ženami. Mají mít svou práci, ale aby také její hlavní náplní bylo dělat zázemí muži a rodině. Když bude chtít zůstat doma, tito muži to ocení a zajistí rodinu. Nemají rádi ženy toužící po skvělé kariéře a chovající se jako chlap. To je vyloženě odpuzuje.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)