Jak se dostat po vánočních svátcích znovu do formy

Jak se dostat po vánočních svátcích znovu do formy 2

Vánoce, svátky a oslava Silvestra je nápor na náš žaludek a naši línii. Nikdo z nás neodolá lákavé vůni cukroví, štědrovečernímu řízku či kaprovi, bramborovému salátu, chlebíčkům, jednohubkám, alkoholu a jiným laskominám, které se u nás z velké části podílí na celkové vánoční i novoroční atmosféře. Snadno se tedy dostaneme s váhovým přírůstkem nahoru a naše postava se po svátcích plných návštěv a hodování zakulatí. Je třeba se s tím co nejrychleji poprat.

Novoroční předsevzetí a diety

O novoročních předsevzetích, sebekontrole a kázni víme za ta léta každý své. Aby to nedopadlo jako v předešlých letech, kdy opět lahůdkám neodoláte, je třeba situaci řešit hned v lednu. Pokud máte v novém roce zaděláno o pěkných pár kilo navíc, je na čase změnit stravovací návyky a zapojit pohyb. Shazování kil v novém roce je již tradičním scénářem mnohých z nás pro počáteční měsíce nového roku. Pokud se letos budete rozhlížet zase po něčem novém, protože vám už všechny ty staré diety lezou krkem, a vždy vás zklamaly, zkuste naše dva typy.

Krabičková dieta

Málo platné, pravidelná a vyvážená strava je alfa a omega naší štíhlosti obzvláště po čtyřicítce a výše. Účinným způsobem hubnutí se zachováním svalové hmoty a všech vitaminů je krabičková dieta. Je to příjemná varianta hubnutí, která nabízí kromě snížení hmotnosti i celou řadu mnoha dalších výhod. Nebudete muset složitě počítat kalorie a chystat s jídlo na další den. Krabičkové diety se nemusíte vzdát ani v době, kdy budou vaše nadbytečná kila dávno pryč. Výsledky krabičkových diet dosahují vynikajících výsledků a při dodržení měsíční kúry krabičkové diety dochází k průměrnému váhovému úbytku od 5 do 7 kilogramů. Získáte štíhlost, pestrost a kvalitu.

Jak se dostat po vánočních svátcích znovu do formy 3

Pravidelnost, nutriční vyváženost a spokojenost

O vánočních svátcích máme stálý přísun potravy, ale jistě není pravidelný a vyvážený. To vám naopak dieta v krabičce zaručí velmi snadno. Kvalitní krabičková dieta obsahuje denně 5 jídel. Ta jsou vařená z čerstvých surovin. Můžete si zadat i pokyny vašeho nutričního poradce u jednotlivých firem s krabičkovými dietami. Díky krabičkové dietě získáte pravidelnou a kvalitní stravu, ale zároveň i hodiny volného času. Energii, kterou byste jinak věnovali neustálým nákupům surovin a vaření, můžete naopak věnovat sami sobě. Můžete si jít místo toho zacvičit. Bezstarostně si vychutnejte luxus servisu, kdy vám každý den kurýr doveze jídlo na celý den až na vámi zadanou adresu.

Proteinová dieta

Proteinová dieta neboli ketodieta či ketonová dieta, je bílkovinná dieta. Díky ní lze docílit redukci nadváhy a obezity, podle amerického profesora G. L. Blackburna. Snižování hmotnosti při proteinové dietě, zajišťuje stav zvaný ketóza, který nám umožňuje cíleně spalovat uložené tuky. Na rozdíl od mnoha jiných způsobů hubnutí je při proteinové dietě zajištěna ochrana proti úbytku svalové hmoty. Dietní plán je rozdělený hned do několika fází, které jsou velmi důležité pro udržení ideální hmotnosti. Přesně se sledují bílkoviny, tuky a sacharidy. Proteinová dieta KetoDiet pomůže vytvořit tělu správné podmínky, aby své uložené nadbytečné tuky mohlo tělo samo přirozeně zredukovat a zbavilo vás nadváhy. Stejně jako krabičkovou dietu si proteinové porce můžete objednat. Jídlo si pak připravíte sami a odpadá vám nutnost každý den přebírat nebo vyzvedávat krabičky.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)