Biosil na vlasy [recenze]: Skutečně po něm vyrostou vlasy?

Poslední aktualizace: 9.7.2024

Vypadávání vlasů je pro mnohé ženy velice citlivé téma, které může vést až k psychickým problémům. Naštěstí na českém trhu existují přípravky, které jsou přímo určené na posílení vlasů. Jak se v nich ale vyznat, je Biosil skutečně zázračný a pomůže vám zrychlit růst vlasů?

Ztráta vlasů u žen: Co ji způsobuje a jak se s tím vypořádat

Ztráta vlasů je problém, který může postihnout muže a ženy v jakémkoli věku. Je to téma nejen estetické, ale i psychologické, jelikož vlasy hrají významnou roli v sebevědomí každého člověka. Příčinou vypadávání vlasů u žen jsou zejména hormonální změny v období těhotenství či při menopauze. Významnou roli zde hraje i genetika, zdravotní problémy, léky, stres a špatný životní styl.

Klíčové vitamíny pro zdravý růst vlasů

Pokud chcete, aby byly vaše vlasy zdravé, krásné a pevné, potřebujete k tomu řadu vitamínů a minerálů, které běžně konzumujete v pestré stravě. Mezi ně patří zejména:

 • Biotin (vaječné žloutky, ořechy, semena, banány, avokádo)
 • Vitamíny A, B, C, D, E (ovoce, zelenina, ryby, játra, houby, mléčné výrobky, ořechy)
 • Železo (červené maso, špenát, luštěniny, quinoa)
 • Zinek (hovězí maso, čočka, ořechy)
 • Omega 3 mastné kyseliny (ryby, vlašské ořechy, semena)

Biosil na vlasy a jeho složení

Biosil je doplněk stravy, který obsahuje účinné látky, které podporují zdraví pokožky a růst vlasů a nehtů. V jedné tabletě najdete vitamíny a minerály jako je například Biotin neboli vitamín H a B7. Jejich nedostatek způsobuje změny na pokožce a nervové poruchy. Kyselina pantothenová neboli vitamín B5 je důležitá pro správný metabolismus živin v těle. Klíčovými prvky jsou zinek a křemík, kteří přispívají k normálnímu stavu vlasů, nehtů, pokožky, ale i kostí a tkání.

Biosil na vlasy [recenze]: Skutečně po něm vyrostou vlasy? 2

Biotin: klíč k silnějším a zdravějším vlasům

Biotin slibuje první výsledky již po měsíci pravidelného užívání a způsobuje:

 • Zlepšení růstu vlasů
 • Zpevnění vlasové folikuly
 • Zlepšení celkové kvality vlasů
 • Přispívá k udržení dobrého stavu vlasů, nehtů, kostí a pokožky
 • Podporuje normální činnost nervové soustavy
 • Přispívá k energetickému metabolismu

Pro koho je Biosil určen

Tento doplněk stravy je určen především pro ženy, užívat jej mohou ale i muži a děti od 15 let, kteří dbají o správnou výživu a regeneraci vlasů a pokožky. Užívat by jej neměly děti mladší a těhotné či kojící ženy. Doporučené dávkování je jedna tableta denně.

Co říkají zákazníci na Biosil

Zkušenosti zákaznic s přípravkem Biosil jsou velice pozitivní. Udávají například, že po tříměsíční kúře jsou vlasy silnější a méně náchylné k lámání. Celkově se zlepšila jejich kvalita, jsou zdravější a krásně lesklé. Co se týká růstu vlasů, tak opravdu rostou, ale není to nic zázračného, jak by někteří mohli očekávat. Vlasy rostou pomalu a Biosil je důležité brát pravidelně a dlouhodobě. Dobré výsledky spatřují ale zákaznice zejména na nehtech, které jsou skutečné pevné a netřepí se.

Biosil na vlasy [recenze]: Skutečně po něm vyrostou vlasy? 3

Biosil vs. Venira, Foligo a Curapil: Jak si stojí v konkurenci

Přestože je Biosil kvalitní doplněk stravy, nemusí zrovna vám sednout tak, jak si představujete. Vyzkoušet tak můžete i další vitamíny na vlasy, které slibují jejich zázračný růst. Prvním z nich je Venira, komplexní doplněk stravy, který obsahuje širokou škál vitamínů a minerálů, včetně biotinu, zinku a selenu, které jsou klíčové pro správný růst vlasů. Foligo je doplněk stravy, který je přímo navržen pro podporu růstu vlasů a prevenci jejich vypadávání a dle zákaznických recenzí má skutečně dobré a viditelné výsledky. Curapil podporuje převážně hydrataci a regeneraci vlasů, díky čemuž vlasy vypadají silnější a zdravější.

Biosil je vhodným doplňkem pro ženy, které hledají přírodní způsob, jak podpořit zdraví svých vlasů. Pokud ale hledáte produkt s komplexnějším složením, vyzkoušejte i některé z konkurenčních výrobků.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)