Venira na vlasy – kapsle, které zkrášlí vaše vlasy? Recenze

Trápíte se otázkou, jak na řídnoucí vlasy a váš účes už dávno ztratil lesk? Nezoufejte, nic totiž není ztraceno. Pomocí zdravého stravování a správných výživových doplňků jako jsou například kapsle Venira, získáte svůj účes zpět! Podívejte se, jak podpořit růst vlasů.

Proč mi padají vlasy?

Vlasy mohou padat z různých důvodů. Někdy za to může nadmíra stresových situací, nemoc nebo nedostatek vitamínů a minerálů. A právě v posledním zmíněném případě vám mohou pomoci správné doplňky stravy.

Venira kapsle jsou čistým přírodním doplňkem stravy, který dodává nejen vlasům, ale i pleti a nehtům důležité minerály, vitamíny a živiny. Kromě toho díky svému složení bojují i s únavou a vyčerpáním, chrání buňky před oxidativním stresem a bojují s drobnými nedokonalostmi pleti. Pojďte se na tyto zázračné kapsle podívat trochu podrobněji.

Venira na vlasy – kapsle, které zkrášlí vaše vlasy? Recenze 2

Pro koho jsou kapsle určené?

Kapsle Venira jsou určené pro všechny, kteří mají problém s vypadáváním vlasů a chtějí tak zlepšit jejich stav. Jsou zároveň i vhodným výživovým doplňkem pro všechny, kteří trpí lámavostí nehtů či drobnými nedokonalostmi pleti. Používat je mohou ženy i muži, nicméně přímo pro muže jsou pak na podobné bázi vytvořené ještě speciální kapsle, které obsahují složky důležité pro hormonální aktivitu muže. Kapsle jsou založené čistě na přírodní bázi, takže je mohou užívat i ženy v době těhotenství.

S čím vám tyto kapsle pomohou?

Spokojené zákaznice potvrdily, že přírodní kapsle Venira vám mohou pomoci, pokud máte následující problémy:

  • řídnoucí vlasy se sklonem k vypadávání
  • vlasy bez lesku s roztřepenými konečky
  • pomalu rostoucí vlasy
  • nehty, které mají sklon se lámat a třepit
  • unavenou, ochablou pleť
  • drobné nedokonalosti pleti

Co od kapslí můžete očekávat?

Pokud podstoupíte alespoň 40denní kúru, můžete očekávat celkové zlepšení kvality vašich vlasů, nehtů a pokožky. První změny budou patrné na pohled i na dotek. Zlepšete svou péči o vlasy už dnes.

Venira na vlasy – kapsle, které zkrášlí vaše vlasy? Recenze 3

Jaké je složení kapslí?

Kapsle obsahují unikátní složení 19 účinných přírodních látek jako jsou například extrakty z natě přesličky rolní a kopřivy dvoudomé. Tyto extrakty jsou velice bohaté na vitamín C a obsahují i kyselinu křemičitou, jejíž soli jsou velmi důležité jako stavební kameny pojivových tkání. Další řada kyselin jako je kyselina listová, askorbová a pantotentová je bohatá na vitamíny B, které dodávají vlasům pevnost a pružnost. Zvláštní skupinou je pak kyselina hyaluronová, známá jako „elixír mládí“, který napomáhá zlepšovat pevnost a pružnost pokožky, kterou dokonale hydratuje a zbavuje vrásek. Zastoupena je i řada minerálů a vitamínů jako je zinek, selen, měď, retinol, biotin a vitamín B6, který zamezuje nadměrnému vypadávání vlasů a podporuje jejich přirozený růst. Podobné vlastnosti má i extrakt z plodu serenoa plazivá, který dokáže blokovat hormon DHT, který právě může za vypadávání vlasů. Kapsle jsou ještě obohaceny o kolagen, který hraje zásadní roli v lidském těle a o organickou síru MSM, která je klíčová pro zdraví svalů, vlasů a nehtů. Zastoupeny jsou i aminokyseliny, které si naše tělo nedokáže samo vyrobit.

Kolik to stojí?

Pokud chcete zlepšit kvalitu svých vlasů, vyzkoušejte jejich 40denní kúru. Jedno balení obsahuje 80 kapslí a doporučené dávkování jsou 2 kapsle, jedna kapsle ráno, druhá večer. Tato kúra stojí 594 Kč, pokud si však zvolíte dvojnásobnou kúru a rovnou si zakoupíte dvě balení, ušetříte 84 Kč.

S čím kombinovat?

Společnost Venira má ve své nabídce i další Venira produkty, které s těmito kapslemi můžete kombinovat, aby byl výsledek co nejefektivnější. Jejich doplňky stravy se totiž vzájemně doplňují a podporují své účinky. Využít tak můžete jejich kolagenové drinky, gumové medvídky na vlasy či kolagen ve tvaru srdíček.

Společnost Venira samozřejmě není jediným výrobcem, který se zabývá zlepšením kvality vlasů. Mezi další vitamíny na vlasy patří například Vlasimo, Curapil a DonnaHAIR, které můžete také vyzkoušet.

 

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)