ADVANCE Menoxin: Opravdu pomáhá při menopauze? [recenze]

Období, do kterého se časem dostane každá žena, to je ženský přechod neboli menopauza, která trápí ženy obvykle po 50 roku jejich života. O co se ale konkrétně jedná a mohou nám s tím pomoci nějaké léky nebo doplňky stravy?

ADVANCE Menoxin: Opravdu pomáhá při menopauze? [recenze] 2

Menopauza je přirozený biologický proces, který označuje konec reprodukčního období ženy. Obvykle nastává mezi 45–55 lety a doprovází ji řada nepříjemných vedlejších efektů jako je například:

  • nepravidelný menstruační cyklus
  • návaly horka
  • noční pocení
  • nespavost
  • změny nálad
  • snížení sexuálního libida

Ženská menopauza je naprosto přirozenou součástí každé ženy a vhodnou péčí a podporou lze její nepříjemné příznaky zmírnit. Na českém trhu je k dostání například produkt Advance Menoxin, který svým zákaznicím slibuje ulevení od nepříjemných pocitů, které menopauzu provázejí. Opravdu ale při menopauze pomáhá?

Pro koho je produkt určen a kolik stojí?

Advance Menoxin je doplněk stravy, který je určen především pro ženy v období ženské menopauzy. Přírodní aktivní látky totiž pomáhají zvyšovat komfort při menopauze a jejích projevech. Balení 60 kapslí stojí 499 Kč a doporučené dávkování je 1 kapsle 1 – 2x denně. Produkt není vhodný pro muže, těhotné a kojící ženy a děti. Pokud si nejste jistí s konkrétním dávkováním nebo s tím, zda je produkt pro vás vhodný, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.

Sedm přírodních složek ke zdraví

V jedné kapsli najdete sedm přírodních složek, které mají blahodárné účinky na ženský organismus. Prvním z nich je jetel luční, který obsahuje látky zvané jako rostlinné estrogeny, díky kterým bojuje s návaly horka. Šalvěj lékařská byla jako bylina používána již ve starověku a pro své příznivé účinky je stále oblíbenou bylinou právě při projevech menopauzy. Díky vysokému množství bílkovin a dalších zdraví prospěšných látek je v kapsli i včelí mateří kašička. Obsažené vitamíny B5 a B6 pomáhají bojovat s únavou a vyčerpáním a podporují normální mentální a psychickou činnost. V kapsli je také dále obsažena sója luštinatá a len setý. Výše uvedené přírodní složky pomáhají bojovat s nepříjemnými projevy menopauzy. Snižují například únavu a vyčerpání a bojují s projevy klimakteria, návaly a s nadměrným pocením.

ADVANCE Menoxin: Opravdu pomáhá při menopauze? [recenze] 3

Co na to zákaznice?

Menoxin od společnosti Advance má mnoho pozitivních uživatelských recenzí. Zákaznice kladně hodnotí zejména to, že je produkt 100 % přírodní a zbavuje je nepříjemných návalů horka a nočního pocení. Pozitivní vliv mají kapsle i na psychickou pohodu zákaznic a většina z nich uvádí, že by Menoxin doporučila i svým známým. Přípravek užívají i dlouhodobě a nezanechává na nich žádné vedlejší účinky.

Další produkty na českém trhu, které pomáhají s menopauzou

I když má Advance Menoxin řadu pozitivních účinků na ženské zdraví, může se stát, že konkrétně vám tento produkt z nějakého důvodu nebude vyhovovat. Na českém trhu jsou k dostání i další produkty jako je například Menox, Feminus, Sarapis a Womeno, které mají také dobré uživatelské recenze. Všechny zmíněné produkty obsahují přírodní složky, které jsou primárně zaměřené na zmírnění příznaků menopauzy. Složení se mírně liší obsaženou kombinací vitamínů a minerálů. Cenově se produkty také pohybují ve srovnatelné relaci od 400–600 Kč, záleží na aktuálních slevových akcích. Kapsle mají také podobné dávkování, 1–2 kapsle denně. Výběr konkrétního produktu tak tedy záleží především na vašich osobních preferencích. Pokud máte například rády včelí produkty, vyzkoušejte Sarapis. Macu nebo ženšen najdete zase v kapslích Womeno nebo Feminus. Detailně si tedy prohlédněte vedlejší složení, které přispívá k celkovému zdraví ženy  a podle něj se rozhodněte, které doplňky stravy jsou pro vás ty nejlepší.

 

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)