Feminus [recenze]: Zbaví vás problémů menopauzy?

FEMINUS je přírodní bylinný prostředek, který je určen speciálně ženám. Podporuje energii, vitalitu a libido. Jaké je jeho složení a s jakými problémy vám může pomoci? Pojďme se na to podívat.

Složení přípravku FEMINUS

FEMINUS je přírodním doplňkem stravy, který obsahuje speciálně vybrané vitamíny a minerály, které přináší ženám úlevu nejen v období menopauzy. Extra silné složení tohoto přípravku je založeno na bázi těchto rostlinných extraktů a minerálů jako je zinek a vitamínů E, C, D3, B6 a B12.

Maca peruánská

Maca peruánská má příznivý vliv na plodnost a je bohatým zdrojem fytoestrogenů. Přispívá ke zlepšení fyzického a duševního zdraví i vitality a k hormonální rovnováze zejména v období menopauzy, přechodu či klimakteria.

Vitánie snodárná

Vitánie snodárná se podílí především na omlazení organismu a je známá jako antioxidant. Má příznivý účinek na kognitivní činnost, napomáhá tlumit únavu a zlepšit koncentraci.

Damiána pravá

Damiána pravá slouží pro posílení sexuálního zdraví. Podporuje psychickou kondici a může být nápomocná k udržení normální tělesné hmotnosti.

Andělika čínská

Andělika čínská je známý antioxidant. Díky obsahu esenciálních olejů, organických kyselin, jejich esterů a vitamínů, aminokyselin a sacharidů má vliv zejména na urogenitální trakt.

Muira puama

Muira puama je přírodní alternativa přispívající k udržení rovnováhy hormonálního systému a napomáhá mírnit všechny známé nepříjemné projevy menopauzy.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní se využívá k harmonizaci močové a reprodukční soustavy, kardiovaskulárního a dýchacího systému, k posílení imunity i zvýšení energie. Podporuje tělový a svalový tonus.

Extrakt z kakaa

Extrakt z kakaa působí jako antioxidant. Chrání tělo před poškozením vlivem oxidačního stresu, který vede k rozvoji celé řady onemocnění, jako je ateroskleróza nebo infarkt myokardu.

Feminus [recenze]: Zbaví vás problémů menopauzy? 2

Pro koho je přípravek FEMINUS vhodný

FEMINUS je určen ženám od 35 let, nejen pro ženy v menopauze, ale i pro ty, které potřebují zvýšit libido, energii, plodnost a posílit zdraví. Přípravek není určen pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy, ženy trpící endometriózou, myomatózní dělohou a nedá se kombinovat s léky na ředění krve.

Jaké má doplněk FEMINUS účinky

FEMINUS lze doporučit všem ženám, které potřebují zvýšit svou energii, vitalitu a libido. Primárně je navržen pro zmírnění nežádoucích příznaků menopauzy, která je způsobena poklesem hladiny estrogenu a progesteronu, což s sebou nese řadu nepříjemných průvodních jevů jako návaly horka, obtížné usínání, změny nálad, úzkostlivost, podrážděnost, vaginální suchost, snížení libida, bolesti hlavy či únava. Přírodní doplněk stravy neobsahuje hormony a svou sílu čerpá výhradně z přírody.

Alternativou přípravku může být třeba FytoFEM, Sarapis Mensis, Menox 45 či GS Merilin.

Jak se doplněk stravy FEMINUS užívá a dávkuje

Užívají se 2 tablety denně. Tobolky je vhodné užít během jídla nebo bezprostředně po něm. Tablety se zapíjejí vodou nebo jiným nápojem. Nepřekračujte denní doporučené množství. Pokud chcete užívat bylinky na menopauzu, cena za 60 tablet v lékárně je přibližně 569 Kč.

FEMINUS recenze, diskuze a zkušenosti

Menopauzu si nemusíte protrpět a s doplňky stravy můžete zmírnit nebo i odstranit její nežádoucí projevy. Uživatelky uvádějí, že jim odezněly návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad i potíže se spaním a přibyla energie nebo zlepšila nálada. FEMINUS je přírodní přípravek, který přirozenou cestou pomáhá nastolit rovnováhu v organismu. Přípravek proto doporučujeme vyzkoušet.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)