Fitness aplikace, které vás dovedou ke štíhlé siluetě

Svět technologií se dá skvěle využít. V dnešním uspěchaném světě je takřka nepostradatelný. Které aplikace si stáhnout do mobilního telefonu? No přece ty fitness!

Pokud si zrovna nechcete kupovat drahé členství ve fitness centru, trávit čas v posilovně a tělocvičně, když je venku hezky, stáhněte si chytré aplikace. Ani ve vašem každodenním plně nabitém programu si pak nemusíte pracně hledat čas na lekce ve fitku plném lidí. Stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout alespoň jednu z fitness aplikací a najít pevnou vůli na pravidelný trénink. Výsledky jsou nejlepší motivace. Které aplikace letí?

Aplikace pro měření kalorií MyFitnessPal a MyPlate

Top aplikace MyFitnessPal má největší databázi potravin na počítání kalorií a sledování vyvážené stravy. Používá se navíc na celém světě a obsahuje nutriční informace o pokrmech ze všech kontinentů. Podobná aplikace MyPlate vám udělá analýzu všeho, co jíte.

apple watch

Aplikace pro měření aktivity

Aplikace pro měření aktivity Charity Miles vás motivuje tím, že za každou míli v pohybu darujete peníze na charitu. MapMyFitness je pro Android a iOS, základní verze je zdarma, prémium 5,30 € na měsíc a 26,50 € na rok. MyFitnessPal je pro Android, iOS i web, základní verze je zdarma, prémium 8,80 € na měsíc a 44 € na rok. Endomondo je pro Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone i web, základní verze je zdarma, prémium 5,30 € na měsíc a 26,50 € na rok. Runtastic je bezplatná, Runtastic PRO je placená verze s jednorázovou úhradou 4,50 €. Je kompatibilní s Apple Watch, pro Android, iOS i web. Aplikace Strava je zdarma, Strava Summit za 2 € měsíčně pro Android, iOS a web.

Aplikace na krátký trénink zdarma

Jasnými favority jsou The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout a 7-Minute Workout od Wahoo Fitness. Obě nabízejí krátké tréninky v trvání 7 minut, které se hodí do dnešní uspěchané doby. Navíc jsou obě zcela zdarma s verzí pro Android a iOS.

mapy a trasy

Aplikace pro štíhlou postavu od Kayly Itsines

Znáte program pro štíhlou postavu krásné trenérky Kayly Itsines? Jde o jednou z nejčastěji stahovaných aplikací na světě. Kombinuje každodenní tréninky a nutriční rady. Disponuje funkcí „tracker”, kde trenérka sdílí fota klientů na začátku snažení a po dosažení úspěchu. Motivuje tak více než 10 milionů svých věrných followers. Funkce zahrnuje zahřátí, silový trénink i závěrečné protažení. Její proslulé cvičení HIIT má pouhých 28 minut a je velmi účinné. Už za měsíc cvičení uvidíte výsledky. Osobní trenér v mobilu je ohromný!

Aplikace na spalování tuků od Louise Rennockse

Trenér Louis Rennocks nabízí aplikaci The Boxx. Jedinečná kombinace krátkých a ostrých boxerských pohybů přináší cviky, u kterých využijete celou váhu těla. Jde o rychlé a efektivní cvičení, které vyplaví endorfiny, adrenalin, rozproudí metabolismus a zatočí s tuky. Nováčci si pustí rychlé minutové video s předvedenou technikou. Unavené svaly si snadno protáhnete v doprovodné lekci jógy či strečinku.

fyzička

Aplikace PEAR – Personal Fitness Coach

PEAR fitness aplikace sice byla původně vyvinuta pro sledování srdeční frekvence, ale pod názvem Personal Fitness Coach nabízí různé tréninky a tréninkové programy, které vás dostanou do pohybu a postupně dosáhnete vyšších cílů. Nabízí vysoce intenzivní HIIT tréninky, jógu, běh a další sportovní aktivity. Verze PEAR je zdarma, prémium PEAR+ 5,30 € na měsíc a 35 € na rok pro Android a iOS.

Aplikace na mix tréninkové hudby

Hudbu vám namixují aplikace RockMyRun nebo Spring – Music for Fitness. Najdete v nich skladby dle tempa, playlisty pro intenzivní trénink, běh i jógu. FIT Radio je hudební streamingová aplikace i s video tréninky pro Android, iOS a web, po registraci 3 měsíce zdarma, prémium verze 25 € na čtvrt roku a 88 € na rok.

Motivační aplikace

Motivační aplikace SmilingMind, The Mindfulness App nebo třeba Aura patří k meditačním aplikacím, které potlačují stres. Nabízí správnou dávku motivace pro posun vpřed v životě i při sportu.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)