Muži a jejich ženy v životě. Chtějí být muži single?

Spíše, než o mužích, se říká o ženách, že chtějí trvalý vztah a zakládat rodinu. Není to ale tak úplně pravda. I muži touží po vztahu.

Muži se neustále ohlíží za ženami, ale flirtování už v dnešní době není tak snadné, jako dříve. Ženy jsou mnohem emancipovanější. Vesměs se ale v naší společnosti věří na to, že by muž měl udělat první krok a oslovit ženu. A které ženě by nedělalo dobře, že je sváděna. Muž si pak ale často připadá pod neustálým tlakem a v trvalém vztahu si konečně oddychne, že to všechno odpadá. Ostatně takové ty vztahy na jednu noc časem omrzí muže i ženy. Možná mnoho z vás zažilo trapas díky vypitému množství alkoholu, který ve většině případů předchází sexu na jednu noc.

Tip: Chronická únava může překazit životní plány. Postavte se jí čelem!

Muži ve vztahu

Vztah je pro muže navíc zárukou pravidelného sexu, který je pro něj pohodlný. Nemusí stále lovit, doufat, svádět, nosit kytky, platit drinky a večeře. Navíc má ve vztahu pocit, že je milován. Překvapivě i pro muže je láska důležitá, stejně jako sex. Když muž cítí, že je doopravdy milován, rád vám to také oplatí. Má rád i tu péči, kdy má uvařeno, uklizeno, vypráno, vyžehleno a vše v prvotřídním servisu. Jde o ideální stav pro každého muže. Zda to dělá se stejným nadšením i žena, to si můžeme domyslet. Když přijde na nemoc v podobě rýmy a muž opravdu umírá, je třeba mu poskytnout náležitou péči.

Muži a jejich ženy v životě. Chtějí být muži single? 1

Podpora a klid

Muži ve vztahu hledají také podporu a pochopení. Potřebují to pro své sebevědomí. Jsou velice křehcí, i když to nedávají najevo. Se ženou, která je konečně ta pravá, si povídají o těžkých a stresujících situacích, rádi přijímají dostatek jejich podpory, která jim dělá neskutečně dobře. Ženy přirozeně plánují budoucnost a i muži v jistém věku dospějí a plánují rodinu. Touží postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Milují ale i své dcery, které si je doslova omotají kolem prstu. Touží mít potomky, předat geny a něco po sobě zanechat.

Muži a jejich matka

Může se stát, že si jednou za čas muž odskočí na domácí večeři k mámě. Nikdo nevaří tak dobře, jako maminka. Je to někdy k vzteku, ale změňte na to úhel pohledu. Žena by to prostě měla pochopit, protože to jednou budou říkat její děti jí. A možná, že to budou říkat i její vnoučata. Stejně tak může být v mužově životě i sestra. Někdy si z vašeho muže dělá vrbu a možná na vás i žárlí, někdy stejně úporně, jako na vás žárlí jeho matka. Buďte proto nad věcí. Jsou to prostě ženy v mužově životě.

Kamarádky a přítelkyně

Občas je třeba umět snést i jejich bývalé přítelkyně a zachovat naprostý klid, i když si s ní občas muž zajde na šálek kávy. Pokud její jméno nezačnete slýchat příliš často, pak teprve zbystřete a dejte mu najevo, že by to ani jemu nebylo příjemné. Občas má muž i kamarádky, kterým volá, a ony volají zase jemu. Berte to tak, že máte taky nárok na kamarády a žárlivost je strašně nepříjemná. Zachovejte prostě klid, i když si zajde na pivo s kamarády. Doufejte, že tam prostě jiná žena není. Nedělejte scény, pokud to není nutné. Možná muž někdy ráno vstává dřív a šlechtí se před zrcadlem v koupelně. Ano může to být druhá míza. Lepší je si ale myslet, že to dělá kvůli vám. Scény nevěru nezažehnají. Často právě naopak. Muž hledá doma klid, ke kterému se rád vrací.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)