Jak už nebýt konečně single? Víme, co děláte špatně.

Pokud jste stále sama a nevíte proč, podle expertů na vztahy je odpověď velmi jednoduchá a přitom motivující. Na cestě za kvalitním vztahem vám stojí problém je v hlavě. O co jde?

Psychologové a koučové na vztahy se shodují, že single lidé jednají podobně a mají i podobné zažité vzorce chování. Pokud jste i vy nedobrovolně single, možná děláte následující chyby.

Jak už nebýt konečně single? Víme, co děláte špatně. 1

Hoďte starosti za hlavu

Už na první schůzce si lámete hlavu, zda nejste nudná, jestli se mu líbíte a jestli vám zavolá. Pusťte všechny trable z hlavy, zažeňte stres a úzkost, užijte si společnou schůzku a neřešte, co neovlivníte. Nechte věci, ať plynou a žijte přítomným okamžikem. Buďte prostě přirozená.

Nebojte se závazků

Jakmile jste s potencionálním partnerem, jste mnohem vážnější a při náznaku na společný život berete zpátečku a panikaříte. Podvědomě si začnete hledat důvody, proč tohle není ten pravý. Je tlustý nebo hubený, malý nebo moc velký, příliš intelektuální nebo moc jednoduchý. Vztah ale musí fungovat v podstatných věcech. Nesmí mu chybět podpora, láska, souznění při milování a alespoň některé společné zájmy. Klidně můžete mít i oddělené koníčky, aspoň si nepolezete na nervy. Nehledejte problémy tam, kde nejsou a nesnažte se zase vycouvat jen proto, že vás děsí závazky.

žena

Odhoďte masku

Přetvářka nikdy dlouho nevydrží, buďte přirozená. Zapomeňte na mindráky a nedokonalost. Možná chcete být atraktivnější, zábavnější nebo sečtělejší a nejde vám to. Je třeba se přijmout taková, jaká jste. Partner se musí zamilovat do vašeho skutečného já. Přirozenost dodává jiskru.

Naučte se mít rádi sebe

Nejprve musíte být šťastní a vyrovnaní sami. To z vás pak vyzařuje na povrch a můžete objevit toho pravého. Naučte se užívat život plnými doušky. Věnovat se věcem, které vás prostě baví, zkoušet nové aktivity, nechat se zlákat novými dobrodružstvími, setkávat se s přáteli a hledat nové vazby. Budete šťastnější, ale i přitažlivější.

žena

Nezávislá, sebevědomá, spokojená, prostě žádoucí a sexy

Člověk, který je nabitý různými aktivitami působí navenek zcela jinak. Nezávislé ženy, které si umí život užít a umí být šťastné, i když jsou samy, jsou jako magnet. Srší z nich spousta energie. Když máte rády svůj život, vyzařuje z vás přirozená sebejistota a pohoda. Pro muže je to prostě sexy. Jakmile najdete protějšek, nenechte si svou nezávislost úplně vzít a své já si rozhodně ponechte. Pokud se věnujete svým zájmům a koníčkům, budete žít v harmoničtějším vztahu. Ostatně statistiky to dokládají.

Být singl už není žádné stigma

Single lidí je prostě stále více. Zvyšuje se podíl singl domácností a společnost to více přijímá. Už na nás tolik netlačí a umožňuje nám vést plnohodnotný pracovní i soukromý život bez ohledu na to, zda žijeme s někým či sami. Kdo je dnes singl, nemusí být singl navždy. Existuje řada dobrých způsobů, jak se seznámit. Navíc nám to dnes moderní technologie usnadňují.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)