Jak už nebýt konečně single? Víme, co děláte špatně.

Pokud jste stále sama a nevíte proč, podle expertů na vztahy je odpověď velmi jednoduchá a přitom motivující. Na cestě za kvalitním vztahem vám stojí problém je v hlavě. O co jde?

Psychologové a koučové na vztahy se shodují, že single lidé jednají podobně a mají i podobné zažité vzorce chování. Pokud jste i vy nedobrovolně single, možná děláte následující chyby.

Hoďte starosti za hlavu

Už na první schůzce si lámete hlavu, zda nejste nudná, jestli se mu líbíte a jestli vám zavolá. Pusťte všechny trable z hlavy, zažeňte stres a úzkost, užijte si společnou schůzku a neřešte, co neovlivníte. Nechte věci, ať plynou a žijte přítomným okamžikem. Buďte prostě přirozená.

Nebojte se závazků

Jakmile jste s potencionálním partnerem, jste mnohem vážnější a při náznaku na společný život berete zpátečku a panikaříte. Podvědomě si začnete hledat důvody, proč tohle není ten pravý. Je tlustý nebo hubený, malý nebo moc velký, příliš intelektuální nebo moc jednoduchý. Vztah ale musí fungovat v podstatných věcech. Nesmí mu chybět podpora, láska, souznění při milování a alespoň některé společné zájmy. Klidně můžete mít i oddělené koníčky, aspoň si nepolezete na nervy. Nehledejte problémy tam, kde nejsou a nesnažte se zase vycouvat jen proto, že vás děsí závazky.

žena

Odhoďte masku

Přetvářka nikdy dlouho nevydrží, buďte přirozená. Zapomeňte na mindráky a nedokonalost. Možná chcete být atraktivnější, zábavnější nebo sečtělejší a nejde vám to. Je třeba se přijmout taková, jaká jste. Partner se musí zamilovat do vašeho skutečného já. Přirozenost dodává jiskru.

Naučte se mít rádi sebe

Nejprve musíte být šťastní a vyrovnaní sami. To z vás pak vyzařuje na povrch a můžete objevit toho pravého. Naučte se užívat život plnými doušky. Věnovat se věcem, které vás prostě baví, zkoušet nové aktivity, nechat se zlákat novými dobrodružstvími, setkávat se s přáteli a hledat nové vazby. Budete šťastnější, ale i přitažlivější.

žena

Nezávislá, sebevědomá, spokojená, prostě žádoucí a sexy

Člověk, který je nabitý různými aktivitami působí navenek zcela jinak. Nezávislé ženy, které si umí život užít a umí být šťastné, i když jsou samy, jsou jako magnet. Srší z nich spousta energie. Když máte rády svůj život, vyzařuje z vás přirozená sebejistota a pohoda. Pro muže je to prostě sexy. Jakmile najdete protějšek, nenechte si svou nezávislost úplně vzít a své já si rozhodně ponechte. Pokud se věnujete svým zájmům a koníčkům, budete žít v harmoničtějším vztahu. Ostatně statistiky to dokládají.

Být singl už není žádné stigma

Single lidí je prostě stále více. Zvyšuje se podíl singl domácností a společnost to více přijímá. Už na nás tolik netlačí a umožňuje nám vést plnohodnotný pracovní i soukromý život bez ohledu na to, zda žijeme s někým či sami. Kdo je dnes singl, nemusí být singl navždy. Existuje řada dobrých způsobů, jak se seznámit. Navíc nám to dnes moderní technologie usnadňují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)