Jak prodloužit sex podle sexulogů

Sexuální styk nelze zcela naplánovat. Občas se stane, že sex ukončíme dříve, než vůbec dojde k většímu sexuálnímu vzrušení. Existuje několik způsobů, jak prodloužit krátkou výdrž a oddálit moment vyvrcholení. Díky jednoduchým trikům můžete milování prodloužit.

Rychlý sex, který je živočišný a impulzivní, má občas něco do sebe. Pokud jsou však oblíbené rychlovky to jediné, co si užíváte, možná toužíte po dlouhém, vášnivém či romantickém milování, které trvá déle. Průměrná doba penetračního sexu podle sexuologů trvá 3 až 6 minut, takže nevyžadujte od mužů nemožné.

Masturbace a doteky

Masturbovat před partnerem sice není pro každého, ale rozhodně je to zajímavá předehra. Každý muž rád sleduje, jak se žena sama sebe dotýká. Díky masturbaci budete oba na stejné vlně a lépe můžete dosáhnout společného orgasmu. Zkuste se navzájem dotýkat, líbat, objímat, masírovat a používat erotické pomůcky. Nespěchejte a dopřejte si momenty plné intimity a vzájemného propojení.

Technika zmáčknutí

Nejde o žádnou drastickou metodu. Domluvte se s partnerem, aby vytáhl penis z pochvy právě v momentě, kdy ucítí, že se už značně blíží k orgasmu. Pak jeho penis jemně stiskněte. Netiskněte moc silně, nebude to mít lepší účinek. Jemně stiskněte penis palcem a ukazováčkem. Provedením stisku dvěma prsty v oblasti uzdičky na žaludu penisu pak ejakulaci oddálíte alespoň o pár minut.

Vztah - muž a žena

Změna sexuální polohy i tempa

Skvělým způsobem pro oddálení ejakulace je změna sexuální polohy. Vnímejte citlivě pohyby partnera a časem dokážete odhadnout, kdy se blíží jeho vyvrcholení. Změna tempa nebo sexuální polohy dokáže o nějakou dobu ejakulaci oddálit.

Přestávky a přerušení sexu

Sexuální styk nemusí probíhat nepřetržitě. Klidně milování na chvilku přerušte. Přidejte obětí, doteky, masáže a polibky. To na krátkou chvíli uklidní jeho vzrušení. Současně budete pracovat na prohloubení vaší vzájemné intimity.

Cviky pánevního dna

Cviky pro posílení pánevního dna nejsou jen pro ženy. I muži mohou své pánevní dno posílit a tím zlepšit svůj sexuální výkon. Podle studie muži, kteří procvičující pánevní dno, umí mnohem lépe pracovat s předčasnou ejakulací. Stačí stlačovat svaly mezi kostrčí a genitáliemi.

sex

Erekční kroužek

Zajímavý a účinný způsob, jak prodloužit partnerovo vyvrcholení, je erekční kroužek. Tato sexuální pomůcka se nasazuje těsně u kořene penisu. Erekční kroužek zvyšuje tlak na spodní část penisu a tím omezuje průtok krve. To vede k oddálení orgasmu a prodloužení sexuálního styku.

Prezervativ

I když žijete v monogamním vztahu, kdy se nemusíte bát pohlavně přenosných chorob, zkuste použít při pohlavním styku kondom. Pokud chcete, aby partnerova sexuální výdrž vzrostla, prezervativ je dobrou volbou. Kondom vytvoří další vrstvu mezi penisem a pochvou, díky čemuž bude pocit proniknutí méně intenzivní. Díky tomu poměrně přirozeným způsobem prodloužíte dobu sexuálního styku.

Pokračujte i po vyvrcholení

Nevnímejte partnerovo vyvrcholení jako konec sexuálního styku. Můžete přece v sexu bez problémů dál pokračovat. Váš sex nemusí končit orgasmem. Partner po chvilce mazlení dosáhne další erekce a současně se tím protáhne jeho sexuální výdrž i délka vašeho pohlavního styku.

Sex 15

Omezte alkohol

Zkuste také omezit alkohol a celkově se mu spíše vyhýbat. Troška alkoholu sice může uvolnit náladu, větší množství alkoholu způsobí opak. Penis nemusí poslouchat muže a může brzy zvadnout. Navíc alkohol způsobuje ospalost, což je při sexuálních hrátkách nežádoucí.

Dlouhý sex není vždy výhrou

Dlouhý sex neznamená automaticky skvělý a příjemný sex. I sex totiž může být příliš dlouhý. Pokud se budete snažit odložit vyvrcholení o moc dlouho, pravděpodobně si to partnerka užije spíše ještě méně. Příliš dlouhá penetrace může být nudná, nepříjemná a dokonce i bolestivá. Navíc se asi nebudete schopni milovat tak často, jak byste chtěli. Není na to vždy dostatek času, energie ani chuti.

Zdroj: Osm chytrých způsobů, jak prodloužit sexuální výdrž

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)