Jak být přitažlivá pro muže? Muži milují úsměv a pozornost i naslouchání.

Poslední aktualizace: 13.7.2019

Ano je to tak, trošku jako s malými dětmi. Muž potřebuje být obdivován, chválen a okouzlován. Dnešní ženy to nemají jednoduché. Musí zapracovat na své postavě, takže musí zdravě jíst a pravidelně cvičit. Musí být upravené, takže to chce pravidelně obměňovat šatník, starat se o svou pleť i vlasy a naučit se líčit tak, aby to bylo velmi přirozené a při tom smyslné. Krása a dokonalá vizáž zaujme každého muže, aby mu s vámi bylo dobře a neustále toužil po vaší přítomnosti, chce to ještě něco navíc. Změnit chování a způsob myšlení tak, aby vám pánové zobali z ruky.

Ženy to nemají jednoduché

Neustále pracujeme na dokonalé postavě, pravidelně a zdravě jíme, dbáme o svůj zevnějšek, ochotně nosíme vysoké podpatky a soukáme se do úzkých šatů. Ovládáme mistrné líčení tak, aby podtrhlo přednosti a potlačilo nedostatky. Stejně tak umíme kouzlit s proporcemi naší postavy. Všechny se chceme líbit mužům a současně toužíme cítit, že jsme pro druhé pohlaví stále neskutečně přitažlivé. Neexistuje žena, které by nelichotil mužský kompliment. Mít sexy tělo v každém věku ale nestačí. Chce to i šarm a vtip. Na muže musíte působit nejen svým vzhledem, ale i myšlením a chováním.

Rozdávejte úsměvy

Usmívejte se a smějte nejlépe neustále. Ženský úsměv a smích je mocné afrodisiakum. Muži mají rádi, když se smějeme a zejména pokud nás dokážou rozesmát. Jejich ego stoupá do výšin a dokáží to náležitě ocenit. Je jim příjemné, když se při jednání s nimi a ostatními nestále usmíváme. Naštvaných partnerek, matek a kolegyň v práci mají kolem všude dost a prostě to nesnáší. Když mohou sedět s usměvavou bytostí, která je na ně milá, jsou v sedmém nebi. Žena je démant doplňující nezlomné mužské ego. Muži prostě milují šarmantní a usměvavé ženy.

Jak být přitažlivá pro muže? Muži milují úsměv a pozornost i naslouchání. 2

Naslouchejte

Muži nemají rádi ženské štěbetání a hihňání. Když jste s mužem, není to jako být s kamarádkou a proto si dejte zámek na ústa. Potlačte svou tendenci více mluvit, než poslouchat. Pro muže je to únavné. I když pak budete mít sexy šaty, mluvením to můžete úplně zkazit. Poslouchejte raději, co říká on, vyptávejte se, zajímejte se a buďte mu nenápadným rádcem a přítelem. Musíte jej navádět tak, aby měl pocit, že na řešení přichází sám. V žádném případě na přímo neraďte a hlavně nepoučujte. Prostě jej respektujte.

Buďte příjemná na jiné muže, ale ne zas moc

Mužům dělá dobře, když se s vámi mohou vždy chlubit. Pokud cítí obdiv od jejich mužských kolegů, podněcuje to v nich vášeň a touhu po vás. Buďte milá na něj i na jeho okolí. Vytvářejte milé klima s lidmi kolem vás, ať už je to obsluha v restauraci, nebo jeho kolega v práci. Buďte okouzlující a vtipná, ale okatě neflirtujte. Najděte onu tenkou hranici, kdy budete milá a neodolatelná kráska s úsměvem, ale nebudete ještě přehnaně vyzývavá.

Přičichněte si k mužskému světu

Každému muži se líbí, když žena umí něco z jeho mužského světa. Proto miluji kalendáře spoře oděných krásek na kapotě auta, v posilovně či s nářadím. Naučte se něco drobného z jejich světa. Můžete dobře a ráda řídit, zajímat se o auta či o jeho oblíbený sport. Mělo by vás to i skutečně bavit, jinak budete působit nepřirozeně. Nesnažte se ale být lepší než oni. Obdivovaný muž padá ženě k nohám.

Hravá smyslnost

Nejde o to, se mužům ve všem přizpůsobovat a měnit se. Seznamování a sbližování je smyslná hra, kterou je dobré umět hrát s ženským šarmem a lehkostí. Muži kladou důraz na zevnějšek a jde o to první, co na nás hodnotí. Mnohem více sexy je pro ně ale naše smyslné chování s určitým způsobem na úrovni. Pokud tedy hledáte partnera a chcete být pro něj zajímavá, zapojte ženské zbraně.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)