Starlife produkty a doplňky stravy [recenze]: Jsou kvalitní?

Poslední aktualizace: 31.1.2023

Filozofií společnosti STARLIFE vyrábějící doplňky stravy, je nabídnout mnoha lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Podívejme se na tyto produkty trochu blíž.

O STARLIFE

Dodavatelem produktů ke společnost STARLIFE s.r.o., se sídlem Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice. Zakladatelem a majitelem společnosti STARLIFE s.r.o. je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony z roku 1992. Právě on se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit a vyrábět široký sortiment účinných doplňků stravy.

Společnost STARLIFE s.r.o. je výrobcem výživových doplňků špičkové kvality již od roku 2003. Předností široké škály výživových doplňků stravy je vysoká kvalita, kontrolovaný původ rostlin a využití výrobců pouze s certifikátem GMP.

U nás si z široké škály produktů pro sportovce, studenty i seniory může vybrat opravdu každý. Z více než 200 produktů si jistě vyberete i vy. Produkty obsahují byliny na podporu imunity, pro normální trávení, probiotika i zelené potraviny. Receptury jsou navíc speciálně sestaveny pro muže a ženy nebo i děti.

Doplňky stravy STARLIFE na Prozdravi.cz

Doplňky stravy STARLIFE

Produkty STARLIFE jsou určeny pro každého, kdo si chce v životě udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, cíleně si chce uchovat pevné zdraví a zlepšit svůj životní styl sobě i svým blízkým. Unikátní kvalita produktů společnosti STARLIFE s.r.o. je založena na u jedinečné technologii zpracování zaručující jejich uživatelům maximální vstřebatelnost obsažených látek udávanou ve výši 92 až 95 %.

Starlife produkty a doplňky stravy [recenze]: Jsou kvalitní? 2

Vysoká kvalita produktů STARLIFE

Pro produkty firmy STARLIFE s.r.o. je charakteristická vysoká účinnost produktů a rychlý nástup účinků bez nežádoucích vedlejších účinků. Společnost také své klienty ujišťuje, že na užívání produktů nevzniká návyk. Díky těmto doplňkům stravy dokáže lidské tělo dosáhnout harmonie ve fyzické, psychické i emocionální oblasti. Důležitá je však i vyvážená strava založená na příjmu přirozených, čerstvých, zdravých potravin, pravidelný pohyb, zejména na čerstvém vzduchu.

V širokém sortimentu produktů naleznete například: Cordyceps Starlife, Chitosan Starlife, Immunity Star Starlife, Starlife Wild Yam Star, Starlife Carnosine, Angelica Starlife, Respiral Starlife, Colostrum Starlife, Regemax Starlife, Chlorophyll Starlife, Brain Star Starlife a mnoho dalších produktů.

Zobrazit nabídku produktů

Přírodní složení

Základní řada produktů značky STARLIFE je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost je ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming, navíc ještě umocněna východní moudrostí a doplněna o poznatky nejnovějších vědeckých studií. ​V Číně je doktor totiž placen za to, že je člověk zdravý, nikoli nemocný. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a dokonce přetrvávají i po ukončení jejich užívání. Užíváním produktů organismus nabíjí novou energií.

Starlife produkty a doplňky stravy [recenze]: Jsou kvalitní? 3

V čem jsou produkty STARLIFE jedinečné

 • Širokým sortiment a výběr účinných doplňků stravy
 • Kvalitní vitaminy, minerály a další zdraví prospěšné látky pro pevné zdraví
 • Vhodné pro obě pohlaví i všechny věkové kategorie
 • Vysoký obsah účinných látek
 • Dlouhodobý účinek přetrvávající i po ukončení užívání produktů
 • Vzácné a léty prověřené bylinné receptury vycházející z čínské medicíny
 • Tradiční základ průběžně inovovaný o novinky v oblasti vědeckých výzkumů
 • Unikátní technologie zpracování zaručující 92 až 95% vstřebatelnost
 • Každý rok další nové produkty
 • Garantovaný původ rostlin, bylin, surovin i výrobců
 • Výrobci pouze s certifikátem GMP
 • Produkty nejsou testovány na zvířatech
 • Společnost nabízí výhodné akce slevy

Starlife produkty a doplňky stravy [recenze]: Jsou kvalitní? 4

Jak se společnosti STARLIFE s.r.o. daří

Firma STARLIFE s.r.o. je jednou ze společností, které využily novou úpravu insolvencí kvůli dopadům pandemie koronaviru. Krajský soud v Praze vyhověl žádosti prodejce a přesunul firmu do zvláštního režimu. Podíl ve společnosti má v zástavě PPF banka nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Zboží se ve STARLIFE s.r.o. prodává formou multilevel marketingu založeného na osobním prodeji. I proto se o něm často hovoří jako o letadle či podvodu. Firmě přitížil i propad poptávky po alternativních taxislužbách. Část svých vozů totiž pronajímala firmám Uber a Bolt.

STARLIFE recenze a zkušenosti

O společnosti STARLIFE se často hovoří jako o letadle či podvodu. Záleží na vás, jak vidíte multilevel marketing a osobním prodej. Společnost má v poslední době potíže, jako spousta jiných firem. Podle recenzí a zkušeností je vidět, že je to s jejich produkty jako se vším jiným. Někdo si je chválí a nedá na ně dopustit, jiní tvrdí, že jsou předražené a vůbec nefungují. Jejich kvalitu si musíte opět ověřit sami.

 

Koupit doplňky stravy STARLIFE

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)