Ženy stráví až 2 roky života líčením! 6 tipů jak si ušetřit čas

Nedávno provedená studie ukázala, že ženy stráví průměrně dohromady 2 roky svého života líčením. To je ale dost dlouhá doba. Podívejte se tedy, jak si nejlépe zkrátit dobu zkrášlování, užívat si život naplno a při tom u toho vypadat upraveně.

Pokud nechcete trávit tolik času před zrcadlem, přinášíme vám pár užitečných triků, které podtrhnou vaši přirozenou krásu i bez každodenní zdlouhavé aplikace make-upu. Můžete se probudit a během pár okamžiků vykročit z domu i bez líčení.

1.   Čerstvá, hydratovaná a svěží pleť

Zářivá, vypnutá a zdravá pleť s rovnoměrným odstínem umí hotové zázraky. Pravidelně si čistěte pleť 2x denně a používejte peeling. Dopřejte si dostatek spánku, pobyt na čerstvém vzduchu, jezte více rostlinných potravin a hýčkejte tělo vitamíny, zejména A, C a E. Dopřejte si masky, séra a krémy. V létě nezapomínejte na pečující pleťové prostředky s ochranou proti UV paprskům. Otoky odstraňte chladivými obklady. Kromě hydratačních krémů pijte dostatek čisté neperlivé vody.

Ženy stráví až 2 roky života líčením! 6 tipů jak si ušetřit čas 2

2.   Jak docílit krásných řas i bez řasenky

Líčením řas ženy stráví v průměru 2 až 8 minut. Navíc je nutné řasenku obměnit z hygienických důvodů každé 3 měsíce, pokud vám nevyschne ještě dříve. Zkuste vyzkoušet lifting řas, který řasy zvýrazní a prodlouží. Lifting řas trvá v kosmetických salonech maximálně 1 hodinu a vydrží 6 až 8 týdnů. Francouzské ošetření přírodních natočených a zvednutých řas zahrnuje sérum na jejich růst bez jejich poškození.  Nejpopulárnější je v létě, kdy ve vysokých teplotách a vlhkosti řasenka celý den nevydrží. Voděodolné verze zase ničí řasy. Pokud máte řasy světlé, nechte si je nabarvit. Laminace, biologická vlna a prodloužení řas vám dá pár týdnů bez řasenky.

Ženy stráví až 2 roky života líčením! 6 tipů jak si ušetřit čas 3

3.   Upravené obočí

Tenké linky obočí jsou již dávno přežitkem. V popředí je upravené a přirozeně vypadající obočí. Silnější obočí upravené do správného tvaru dokáže snížit potřebu líčení až o 50 %! Změníte vzhled svého obličeje a budete vypadat prostě skvěle. Dnes navíc existuje mnoho technik k dosažení požadovaného efektu. Ať už je to barvení hennou, laminace nebo microblading obočí, v kosmetickém salonu vám dají obočí do správného odstínu i tvaru. Budete vypadat skvěle i bez líčení. Linky, obočí i kontury rtů může zdobit i permanentní make-up.

Ženy stráví až 2 roky života líčením! 6 tipů jak si ušetřit čas 4

4.   Smyslné rty i bez rtěnky

Pokud vás trápí menší, úzké a nevýrazné rty, asi se je každé ráno pravidelně snažíte zvětšit konturovací tužkou a rtěnkou. Vyzkoušejte mnohem jednodušší řešení v podobě aplikace kyseliny hyaluronové na zvětšení rtů. Tato látka je tělu vlastní. Může zajistit zvětšení rtů a dodat vytoužený objem. Navíc vyplňuje malé vrásky a dodává rtům svěží vzhled. Vaše smyslné rty budou doslova vyzývat k polibku.

Ženy stráví až 2 roky života líčením! 6 tipů jak si ušetřit čas 5

5.   Zářivý úsměv s bílými zuby

Úsměv s bílými zuby dokáže hotové zázraky. Jezte více ovoce, protože ovocné kyseliny bojují proti zubnímu plaku. Nepijte nadbytek čaje a kávy a také nekuřte. Na vybělení zabarvené skloviny používejte pasty s mírným zesvětlujícím účinkem a v případě potřeby si zajděte na profesionální bělení. Nikdy nezapomeňte na zdraví zubů a volte pouze jemné bělení. Doporučujeme konzultaci se zubním lékařem.

Ženy stráví až 2 roky života líčením! 6 tipů jak si ušetřit čas 6

6.   Rovné vlasy i bez žehlení

Pokud žena tráví 2 roky života líčením, časová investice k úpravě vlasů je daleko větší. Pokud doplníte foukání pro hebké vlasy žehlením, trávíte v koupelně mnoho času. S uhlazením a leskem vlasů vám bez zbytečné námahy pomůže aplikace keratinu na vlasy. Keratin vám aplikují v salónu a doplní jej narovnáním kadeří. Můžete si pořídit i volně prodejný produkt obsahující keratin na vlasy. Keratin vlasy hydratuje, dodá jim lesk a obnoví vlasová vlákna přímo zevnitř vlasu. Tato procedura vydrží až 8 měsíců a ušetří vám mnoho hodin žehlení vlasů. Navíc vlasy nebudou zbytečně vystavovány teplu a budou lépe růst.

vlasy

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)