Očistěte pleť pomocí mořského bahna, jílu nebo černého cukru

Jakmile vysvitne jarní sluníčko, je čas na očistu pleti. Po zimě jí často chybí jas i sjednocený barevný tón a póry jsou zanesené. Zahajte generální úklid vaší pleti pomocí bahenních a jílových masek, dopřejte jí prokrvení jemnou masáží se zrnky černého cukru nebo zkuste peeling s přírodními kyselinami.

Detoxikace je soubor procesů a metod pro odbourávání a vylučování škodlivých látek z organismu, které vznikají při metabolických procesech, ale i virů, bakterií a plísní. Hlavním detoxikačním orgánem jsou játra, ledviny, plíce, lymfatický systém a kůže. Někdy je čas očistný proces podpořit. Prvky, jako jsou vitamíny, minerály a antioxidanty najdete v mnoha přírodních produktech.

Tekutý peeling

Domácí peeling NeoStrata Resurface Smooth Surface Daily Peel obsahuje 36 kúr. Obsahuje kyselinou glykolovou a urychluje obnovu buněk. Odstraňuje zbytky nečistot a odumřelé kožní buňky, vyhlazuje a zjemňuje pleť, redukuje jemné vrásky, snižuje výskyt hyperpigmentace a rozjasňuje pleť.

Očistěte pleť pomocí mořského bahna, jílu nebo černého cukru 2

Francouzský bílý jíl

Francouzský bílý jíl v prášku a smíchejte s květinovou vodou středně hustou kašičku a naneste na obličej. Nechte na pleti chvíli zaschnout a pak ji opláchněte. Francouzský bílý jíl je bohatý na minerály a stopové prvky, jako jsou železo, zinek, hořčík a vápník.  Má antibakteriální účinky a pomáhá regulovat tvorbu mazu. Vyzkoušet můžete třeba značku Saloos.

Růžový jíl a makadamový olej

Pleťová růžová maska Le petit Olivier obsahuje růžový jíl a makadamový olej pro velmi citlivou a smíšenou pleť. Je bez parabenů, barviv a fenoxyethanolu. Francouzská značka opravdu ví, co vaše pleť potřebuje.

Zelený jíl a cukr

Peelingový pudr od Yves Rocher je sypká směs 100% přírodního původu. Smíchejte jej s oblíbeným čisticím gelem. Obsahuje zelený jíl, heřmánek, meruňku, prášek ze šišáku bajkalského, hnědý cukr a pemzu v podobě celulózy. Zbaví pleť odumřelých buněk. Ta bude hladká, jemná a bude působit zdravějším dojmem.

Očistěte pleť pomocí mořského bahna, jílu nebo černého cukru 3

Kaolin

Kaolin má výjimečnou absorpční schopnost, umožňuje hloubkové odstranění nečistot a nenarušuje kůži. Odstraňuje odumřelé buňky, podporuje růst a vývoj nových buněk, snižuje vznik vrásek a mimických linek. Omlazující maska s goji od Bioearth s výtažky z goji a ženšenu zpevňuje, posiluje, obsahuje antioxidační látky a vitamín E. Kaolin známý jako bílý jíl pokožku čistí, obnovuje a projasní.

Černý cukr

Black Sugar Perfect Essential Scrub 2x – Skinfood je unikátní peeling s černým cukrem a kyselinou glykolovou, extrahovanou z rýžového vína, obsahuje i rostlinný olej a hnědý cukr. Peeling se aplikuje na navlhčenou pleť, jemně masírujeme po celém obličeji kromě očního okolí a za 30 až 60 sekund jej z obličeje opláchnete. Pleť je mnohem projasněnější, jemnější a krásně vyčištěná.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)