Nové trendy estetické medicíny

Výsledný efekt po zákroku estetické medicíny by měl působit přirozeně. Jaké jsou největší trendy v estetické medicíně pro rok 2021 a stojí za to je podstoupit?

Baby Botox a Foxy Eyes

Botulotoxin je známý bojovník proti vráskám. Řeší záhyby na čele, kolem očí nebo mezi obočím. Tahle anti-agingprocedura je i dobrou prevencí, aby se vrásky neobjevily a pak neprohlubovaly. Je třeba ale aplikovat botox se zachováním mimiky. Udržíte aktivní svaly na obličeji pod kontrolou, tvář bude svěží, bez známek stresu a únavy. Baby Botox je speciální technika, kdy se látka aplikuje do více míst v menším množství, pomůže k vyhlazení jemných linek a vrásek, ale plně zachová mimiku. Botulotoxin se používá i k vytaženějšímu obočí formou Foxy Eyes.

Body Sculpting, Six-Pack a Fat Transfer

Při odstranění tuku a konturování postavy je stále prosazována liposukce. U neinvazivních procedur nejsou tak viditelné výsledek. Tuk lze odsát pod bradou, na stehnech, kolenou, břiše, bocích, hýždích i pažích, podle odborníků až 6 litrů tuku během jednoho ošetření. Malé jizvy se rychle zacelují. V rámci Six-Pack lze zdůraznit pas, nebo část tuku přenést z břicha jinam. Fat Transfer se používá pro zlepšení kontur těla a korekci asymetrií, zejména pro přenos do hýždí, prsou a tváře.

Nové trendy estetické medicíny 1

Tekutá rhinoplastika

Nos je dominantou obličeje a ovlivňuje celkový vzhled. Plastika obličeje vám může zcela změnit výraz. Pokud se necítíte na chirurgický zásah v podobě plastiky nosu, ideálním řešením je tekutá rhinoplastika s použitím výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Ta je přirozenou látkou a postupně se v řádu roku plně vstřebává.

MD Codes Full Face Treatment

Odstranění kruhů pod očima, vyplnění objemu rtů a oblasti lícních kostí, korekce tvaru nosu, vyrovnání asymetrie nebo hloubkovou hydrataci pleti zvládne speciální technika aplikace pro kompletní omlazení a hydrataci obličeje. Za pomocí fillerů neboli dermálních výplní s kyselinou hyaluronovou si zachováte si mladistvý vzhled.

Bullhorn Lip Lift

Doplnění objemu a konturování rtů výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové už dobře známe. Bullhorn Lip Lift je chirurgické zvětšení rtů trvalejšího charakteru. Lékař vede řez v linii nosu, odstraní nadbytečnou kůži a pozvedne horní ret. Týden po operaci se odstraní stehy, jizva je schovaná pod linii nosu a po pár týdnech mizí. Pozvedne se vybarvená línie rtů a dodá ústům na objemu.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)