GS Merilin pro ženy recenze: Jaké má účinky na klimakterium?

Poslední aktualizace: 11.4.2023

GS Merilin original je přírodní přípravek pro ženy v menopauze, klimakteriu či přechodu, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální přípravky. Co přípravek obsahuje a jak jej užívat?

GS Merilin original

Přírodní a nehormonální přípravek slouží k udržení správné hladiny hormonů v těle. Podporuje fyzickou i psychickou pohodu žen v období menopauzy, klimakteria či přechodu i před ním, tedy v období premenopauzy. Jedná se přibližně období mezi 40. a 50. rokem života ženy, které začíná asi 4 roky před poslední menstruací. Vaječníky zpomalují činnost a začíná klesat produkce hormonů.

GS Merilin také zvyšuje vitalitu i libido, potlačuje únavu a podporuje zdravé kosti. Nové, 2x silnější složení je podle odborníků založeno na cenných látkách pocházejících z přírody, jejichž účinnost je navíc ověřena klinickými studiemi a dále je obohaceno o vitaminy a minerály.

Přípravek je vhodný i v období po přechodu, tedy v době postmenopauzy, která začíná 1 rok po poslední menstruaci. Tělo se přizpůsobuje nové hormonální rovnováze a příznaky přechodu ustupují. Mezi alternativy produktu patří FytoFEM, Sarapis Mensis, Menox 45 nebo bylinky na menopauzu.

GS Merilin pro ženy recenze: Jaké má účinky na klimakterium? 2

GS Merilin originál a jeho složení

Přípravek obsahuje 2x více cimicifugy racemosy neboli ploštičníku hroznatého a 2x více účinných látek v porovnání s GS Merilin Harmony a 4 klinicky ověřené bylinné extrakty, vitaminy a minerály.  Klinicky ověřené dávky magnolie officinalis neboli šácholanu lékařského a vitexu agnus castus neboli drmku obecného a dalších látek pomáhají k udržení správné hladiny hormonů v těle, přispívají ke snížení projevů menopauzy a podporují fyzickou i psychickou pohodu a vitalitu.

GS Merilin originál a jeho účinky

  • Pomáhá udržet optimální hladinu hormonů v těle
  • Zmírňuje návaly horka a zvýšené pocení
  • Podporuje psychickou pohodu
  • Podporuje zdravý spánek
  • Bojuje proti stresu a únavě
  • Doplňuje energii
  • Zvyšuje libido
  • Podporuje pevnost kostí a je prevencí proti osteoporóze
  • Posiluje imunitu
  • Přispívá ke krásné a zdravé pleti

GS Merilin pro ženy recenze: Jaké má účinky na klimakterium? 3

Cimicifuga racemosa – ploštičník hroznatý

Extrakt z ploštičníku je klinicky ověřená látka potvrzená řadou klinických studií pro vysokou účinnost na všechny známé fyziologické projevy menopauzy. Je považována za nejlepší nehormonální alternativu v období přechodu. Ověřená účinná denní dávka odpovídá 40 mg oddenku v 1 tabletě.

Magnolia officinalis – šácholan lékařský a Vitex agnus castus – drmek obecný

Šácholan a drnek doplňují účinky ploštičníku a stejně jako on účinně přispívají k udržení komfortu v menopauzálním období a menstruačnímu komfortu. Jejich účinnost je také doložena klinickou studií.

Withania somnifera – indický ženšen

Vitánie snodárná, ašvaganda neboli indický ženšen je bylinou mládí používanou tisíce let pro její komplexní účinky v tradiční indické medicíně. Jde o antioxidant a adaptogen, který příznivě působí na hormonální rovnováhu, přispívá k duševnímu zdraví, podporuje vitalitu i odolnost vůči stresu i zvýšené únavě a dodává energii. Pomáhá udržet zdravou pokožku a přispívá k celkovému omlazení.

Vitamin B6 a hořčík

Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a společně s hořčíkem přispívají ke snížení únavy i vyčerpání a normální psychické činnosti. Hořčík také mírní křeče při menstruaci nebo ve svalech, hlavně lýtkových.

Vápník a vitamin D3

Pokles hladiny hormonů přirozeně ovlivňuje změnu metabolismu kostí. Proto je důležitý dostatečný přísun vápníku, který podporuje pevnost kostí a je prevencí osteoporózy neboli řídnutí kostí. Důležitý je i přísun vitaminu D3, který podporuje vstřebávání vápníku a podporuje silnou imunitu.

GS Merilin originál – recenze a zkušenosti

Přípravek je vhodný pro ženy v období klimakteria, které nemohou nebo nechtějí užívat hormony, mají pravidelnou menstruaci, ale pociťují projevy hormonální nerovnováhy, premenopauzy, menopauzy a postmenopauzy. Přírodní a nehormonální přípravek je bez hormonů, bez konzervantů a bez přidaných barviv. Ženy nejčastěji zmiňují, že se po přípravku nepřibírají na váze, cítí se lépe a nepříjemné příznaky mizí. Přípravek je třeba užívat déle a dlouhodobě. Některým ženám stačí brát tabletu i obden. Pokud se vám zdá cena cca 500 Kč za 90 tablet vysoká, můžete to také zkusit.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)