Jak být krásná? Zkuste naše triky!

Každá žena a dívka chce být krásná. Můžete se tak cítit i vy. Každý nás totiž nejprve posoudí podle vzhledu a až pak máme šanci ukázat, co v nás doopravdy je. Dbejte ale i o stránku duševní. Přinášíme pár triků, jak zlepšit váš zevnějšek. Je to jednoduché. Krásná je ta žena, která ví, jak svou krásu vyzdvihnout.

Jak být krásná? Zkuste naše triky! 2

Pijte vodu a prostě stále hydratujte

Ke kráse vám pomůže hydratace. Horká voda má výhodu, že z těla odvádí toxiny. Díky ní je kůže zářivá a buňky jsou omlazené. Ráno si do horké vody dejte i šťávu z citronu na podporu metabolismu. Nezapomínej proto hodně pít, jak teplou vodu, tak studenou vodu. Pijte vodu bez bublin, které na sebe vážou tuky a to nechceme. Voda obsahuje histaminy působící proti alergiím a odvádí škodlivé látky z těla. Čistá střeva a proudící metabolismus, to je základ štíhlé línie a krásy.

Peeling celého těla

Odstraňte odumřelé buňky, nastartujte metabolismus a samoobnovovací proces. Zvolte speciální žínky, kartáče, nebo houbičky, zrnkový peeling s cukrem či jadérky. Dobře poslouží i kávová sedlina. Vezměte to od hlavy až k patě. Dosáhnete tak krásnějšího a zdravějšího vzhledu. Odstraní se tak veškeré nečistoty, odumřelé buňky a stimuluje lymfatický systém, který pomáhá udržet zdravý imunitní systém a pomáhá v boji proti celulitidě.

Ovocná či zeleninová maska

Zvolit můžete slupky z okurek, avokádo, nebo třeba banánovou masku. Vezměte zralé banány, rozmačkejte je na kašičku a naneste na obličej na 10 minut. Pak omyjte obličej nejlépe vlažnou vodou. Vaše pleť bude jako satén, hladká a stejně zářivá. Skvělá zářivá pleť přijde s citronem a medem. Suroviny smíchejte a masírujte s nimi svůj obličej a po 10 minutách bude pleť rozjasněná a svěží.

Zuby jako perličky

Zářivě bílé, perleťové zuby nám kazí mnoho potravin. Hlavními příčinou našich žlutých zubů je káva, čaj, červené víno a tabák. Je třeba si po každém jídle prostě vyčistit zuby. A náš typ? Občas smíchejte olivový olej s kurkumou a zuby vyčistěte. Budou opět zářivě bílé.

Jak být krásná? Zkuste naše triky! 3

Čistá a zdravá pleť

Ucpané póry vedou ke vzniku černých teček, akné a pupínkům. Nezapomínejte si proto bedlivě čistit a mýt obličej alespoň 2x denně. Zabráníte tak hromadění mastnoty, odstartujete metabolismus a obnovovací proces, odstraníte odumřelé buňky a udržíte si svou pleť čistou a zdravou. Pleť také hydratujte vhodným krémem.

Zdravé a zářivé vlasy

K šamponům, kondicionéru a maskám přidejte olejové masáže, které výrazně vylepší zdravý vzhled vlasů. Bohatě postačí dát si masáž jednou týdně. Jednou za měsíc po olejové masáži zabalte svoje vlasy do ručníku asi na 20 minut. Olejové složky se dostanou do hloubky vlasové pokožky a vlasových folikulů. Pokožka nebude podrážděná a vlasy budou zářit na dálku.

Opalovací krémy

Používejte je na jaře, v létě, ale i v zimě na horách. Sluneční paprsky nám dělají radost, ale ultrafialové záření poškodí kůži. Proto i přes zimní období na obličej nanášejte ochranný opalovací krém. Zabráníte stárnutí kůže a vzniku jaterních skvrn, které jsou bohužel těžce odstranitelné.

Sluneční brýle

Sluneční brýle noste v zimních i letních dnech. Jde o životní styl, módní doplněk i ochranu očí. Vylepšíte si svůj outfit, oči nebudou slzet a budou chráněné před nepříznivými vlivy slunečního záření.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)