Vyberte si letní dovolenou podle astrologického horoskopu

Poslední aktualizace: 29.5.2014

Letní prázdniny jsou v plném proudu a s nimi se pro mnohé blíží také okamžik dovolené. V dnešní době existuje mnohem více možností cestování, než v minulosti. Můžete vycestovat doslova kamkoliv. Ceny za pobyty v zahraničí i letenky se totiž dostaly na snesitelnou hranici, která směle konkuruje tuzemské dovolené.

Letní dovolená
By: Moyan BrennCC BY 2.0

Ve výběru cílové lokality vám může pomoci i znamení vašeho horoskopu. Vyhnete se tak chybnému výběru, kdy by vás na dovolené čekala nesnesitelná nuda nebo dokonce skryté nebezpečí. V článku také najdete tipy, jak dovolenou v cílové destinaci trávit. Je vám bližší relaxace nebo adrenalinové zážitky?

Beran

Energetické znamení, které vyžaduje akci a zážitky. Vyhovovat vám bude dovolená u moře spojená se sporty nebo jinými fyzickými aktivitami. Bez obtíží zvládnete i náročné cesty do tropických oblastí s nádechem nebezpečí. Sedět by vám proto mohlo španělské pobřeží, sportovní centrum v Itálii nebo exotická cesta do Japonska.

 

Býk

Býci často vybírají dovolenou podle atraktivních obrázků v katalogu cestovní kanceláře. Vyžíváte se v luxusu, ale jelikož máte raději klidnou dovolenou, spokojíte se i s komfortně vybaveným rekreačním domem v klidné lokalitě. Vyzkoušejte Turecko, Řecko nebo Švýcarský venkov.

Blíženci

Nezávislé znamení, které miluje zábavu. Blíženci velmi rádi cestují a nemusí to vždy být jenom do zahraničí. Milují i krátkodobé výlety. Na dovolené rádi poznávají památky, ale i místní kulturu a obyvatele. Zabaví je Sardinie, Slovinsko i Egypt.

Rak

Toto znamení dovolenou prostě žije. Jakmile se vrátí z té první, už plánuje cestu na další rok. Na dovolené se rozhodně nemíní o nic starat. Pobytové zájezdy jsou pro ně ideálem, zvláště pokud je jejich součástí také plná penze. Ačkoliv milují klasické levné dovolené v Itálii a Chorvatsku, v hloubi srdce touží po dobrodružství v Africe.

Lev

Miluje slunce a luxus. Tomu také odpovídá jeho dovolená. Je na ni schopný šetřit celý rok, jen aby mu na dovolené nic nechybělo. Kromě relaxace u moře, potřebují i večerní zábavu. Proto se jim nejvíc líbí v jižní Francii, jižní Itálii a jižní Americe.

Řecko dovolená
By: John D. CarnessiotisCC BY 2.0

Panna

Velmi inteligentní znamení, které si naplánuje dovolenou za všech okolností. Pokud má dostatek peněz, neváhá je na cestování využít. Přesto je schopna ušetřit na některých faktorech dovolené a vyrazit za zaslouženým odpočinkem i s pár korunami v kapse. Chorvatsko, Itálie, Řecko a Turecko patří mezi jeho oblíbené lokality díky velké pravděpodobnosti cenových akcí.

Váhy

Chápou dovolenou jako absolutní výhru a nemají rádi, když jim pobyt cokoliv pokazí. Za katastrofu považují špatné počasí, nedostatek ovocných koktejlů i hádku obyvatel vedlejšího pokoje v hotelu. Štěstí mohou najít ve Francii, Rakousku, Řecku a Maroku. Zde vše klape jako hodinky a nic je nepříjemně nepřekvapí.

Štír

Toto znamení se dokáže na dovolené odpoutat od reality. Doslova jsou schopni vymazat svůj předešlý život a téměř zapomenout i své vlastní jméno. Dovolená je pro ně nedotknutelná oblast nového života. Proto ji prožívají opravdu naplno. Cítí se dobře všude, kde je to neobvyklé. Líbit by se jim mohlo Turecko, Portugalsko, Keňa nebo Mexiko.

Střelec

Romantika a překvapivé zážitky jsou pro střelce životně důležité. Vybírají si proto podle toho i svoji dovolenou. Můžete je potkat u hranic s batohem na zádech, jak stopují auto a nechávají se překvapit tím, kde nakonec skončí. Jejich nespornou výhodou je schopnost užít si i obyčejnou tuzemskou dovolenou stejně, jako by se ocitli na Mallorce.

Kozoroh

Umí nakládat s časem i penězi. O to více zážitků na dovolené získá, jelikož se jako zázrakem dostane mezi místní lidi, kteří ho přijmou s otevřenou náručí. Rád šplhá po výškách a tak jeho dovolená nemusí být zaměřená pouze na pobyt u moře. Bulharsko, Chorvatsko, Island a Indie jsou cílové destinace jeho srdce.

Vodnář

Potřeby vodnáře jsou dost netypické. Spokojí se i s nižším komfortem, ale často mění priority pro aktivity, kterým se v cílové destinaci věnuje. Láká je vše neznámé, a proto se málokdy vrací na stejné místo, kde už jednou byli. Můžete je potkat na cestě do Mexika, Turecka, Itálie nebo Arábie. Zde všude mohou objevit něco, co ještě nikdo před nimi objevit nedokázal.

Ryby

Po celý rok jsou vystavování stresu a během dovolené touží po klidu a pohodě. Na dovolenou ovšem rádi vzpomínají celý příští rok a proto si vybírají lokality se silnými emotivními zážitky. Vyžívají se v pobytu v rodinných apartmánech, kde se spřátelí s místní rodinou, po které celý rok teskní. Často se vrací na stejné místo, aby je pak mohli opět spatřit. Nejsou nároční na poznávání ani komfort. Milují Portugalsko, Itálii, Egypt a Brazílie.

 

2 komentáře u „Vyberte si letní dovolenou podle astrologického horoskopu“

  1. Zaujímavé, o výbere dovolenke primárne rozhoduje budget a myslím si, že znamenie zverokruhu hrá len minimálnu rolu. Každý si vyberá dovolenku podľa svojich možností a potrieb.

  2. Zajímavá myšlenka. Naši zákazníci si vybírají dovolenou podle mnoha kritérií, ale výběr dovolené podle zvěrokruhu je opravdu novinka.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)