Sebevědomí a nezávislí lidé volí černobílou kombinaci i v interiéru

Poslední aktualizace: 1.2.2019

Šaty dělají člověka. A to co na sobě nosíme, o nás hodně vypovídá. Barvy, které si volíme do našich domovů, na tom nejsou jinak. Hovoří o naší osobnosti ještě podstatně více.

Černá a bílá. Tato jedinečná kombinace oslní svým nadčasovým kouzlem charaktery, které jsou velmi nezávislé, individuální, sebevědomé a rádi sází na nestárnoucí, nadčasovou eleganci. Černobílou kombinaci v podobě monochromatizmu a minimalismu můžete mít doma i vy. Tyto dvě barvy mohou mít neuvěřitelné množství podob. Varianty černé a bílé barvy mohou mít bezpočet variací.

Sebevědomí a nezávislí lidé volí černobílou kombinaci i v interiéru 2

Černá a bílá

Bílá a černá jsou jedinečnou volbou třeba pro jídelní kout. Je to obrovská výzva. Obvykle nejde o řešení vhodné pro každého. Dovedou zajistit jedinečný kontrast k vašemu stolování a jídlu. Dovedou ozvláštnit zdánlivě monotónní paletu dvou barev. Bílé základní prvky a černé doplňky. Pokud přejdete od bílé k černé přes šedou barvu, bude mít tato místnost velmi příjemný vzhled, který se může vyznačovat vysoce moderním nebo naopak vintage nádechem.

Černá na bílé zdi

Černá a bílá kombinace barev zůstane moderní na věky. Černá je zkrátka barva, kterou jemně dokreslíte na bílou zeď cokoliv a bude to vždy vypadat dobře. Nebojte se na bílou zeď umístit jemné tahy černé barvy. Může jít o perokresby v podobě naznačujících obrysů, nebo i velký obraz v černých barvách. Na bílém pozadí rozhodně nikdy nebude působit nijak temně.

Sebevědomí a nezávislí lidé volí černobílou kombinaci i v interiéru 3

Zkuste to s černými doplňky

Moderní lesklé černé doplňky jsou v neustále kurzu. Můžete zvolit černé, lesklé židle, jedinečné sochy, vázy, mísy, velké nádoby a květináče, ohromující lampy i lustry z temné oceli. Když se na koncích jejich jedinečných, geometrických tvarů rozzáří hřejivá světla jako plamínky v očích dětí, tak bude černá barva opět působit kontrastně a zcela jedinečně.

Uvítací černobílá

I uvítání do vašeho domu či bytu může tvořit jedinečný, černobílý efekt. Bílá barva bude působit na zvětšení prostor předsíně a černá barva jej nenásilnou formou uzemní. V předsíni je vhodné vsadit třeba na bílé kousky nábytku, zásuvky na komodě s černým povrchem, nebo černé dekorace imitující lávové kameny. Černá nemusí být negativní, ale může být jedinečně hřejivá.

Sebevědomí a nezávislí lidé volí černobílou kombinaci i v interiéru 4

Černobílá kuchyň

V kuchyni je dobré využít černé materiály do první třetiny místnosti a ty světlejší bílé barvy umístit o patro výše. Při této barevné kombinaci vynikne každé jídlo, ovoce, zeleň i doplňky velmi výrazně. Pokud prostor pro kuchyně hýří přirozeným světlem a dostatečnou porcí prostoru, jde o jedinečnou souhru barev. Nechte se okouzlit touto nestárnoucí kombinací barev i ve vaší kuchyni.

Obývací pokoj i ložnice

Černobílá kombinace barev se hodí prakticky do každého pokoje. Můžete zvolit do svého obývacího pokoje třeba černý gauč a křesla pokrytá bělostnými polštáři. Do ložnice dejte bílou postel třeba s černým lemováním. Použijte černý koberec v kombinaci s bílými kožešinami. vaší fantazii se meze nekladou. Dvoubarevná textilie rozhodně zaujme všude tam, kde ji vytvoříte.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)