Proč by vám doma neměly chybět nafukovací postele?

Poslední aktualizace: 30.11.2017

Možná už se vám to taky stalo. Když přijede nečekaná návštěva a vy ji nemáte kam uložit, nastává problém. Nafukovací postele představují snadný způsob, jak velmi rychle a snadno vykouzlit další spací místa. Někdy se prostě zábava protáhne a její účastníci jsou na odjezd domů již příliš unavení. Většina z nás začne z komor, nástavců a skříní rychle lovit karimatky, na kterých by se dalo přespat. S nafukovací postelí budete připraveni na všechny neočekávané situace a neplánované návštěvy. Nabídnete jim komfort a pohodlí.

Proč by vám doma neměly chybět nafukovací postele? 1

Nafukovací postele jako výborný pomocník

Nemusíte se obávat, na nafukování nepotřebujete mít extrémně silné plíce, vyřeší to za vás snadno pumpička. Zahodit můžete i starosti o to, zda zajistí nafukovací postel plnohodnotné spaní. Dnes jsou nafukovací postele konstruovány tak, že zajistí dostatečný komfort a pohodlí pro spánek. Až budete mít zase skvělou domácí párty a její účastníci budou v pozdních hodinách unaveni, budete mít jednoduché řešení po ruce. Nafukovací postele se hodí i v momentě, kdy třeba hlídáte vnoučata a nemáte je ve vašem malém bytě kam uložit ke spánku. Všechny podobné situace řeší právě nafukovací postel. Dnešní nafukovací postele jsou velmi skladné, snadno a rychle připravené k použití, jednoduše udržovatelné a vysoce kvalitní.

Proč si pořídit nafukovací postel

Nafukovací postel zajistí pohodlné spaní pro hosty během pár minut. Pro snadné a rychlé nafouknutí slouží integrované elektrické pumpy, se kterými je postel připravena za 2,5 minuty. Jde o pohodlné zajištění provizorního spaní v momentě, kdy by bylo nakupování nábytku zbytečnou investicí, anebo nemáte doma dostatek místa na stálou postel navíc. Nafukovací postel nabízí dostatečný spací komfort. Skladování je velmi nenáročné na prostor a nafukovací postel či nafukovací rozkládací gauč stačí jednoduše schovat třeba do skříně. Tyto produkty se snadno udržují. Jednoduše je otřete vlhkým hadrem a máte hotovo. Jde také o užitečnou úsporu financí, není hned nutné kupovat klasickou postel pro hosty, obzvláště při nedostatku místa. Nafukovací postele najdou také dobré využití i při kempování a zajistí tak pohodlné spaní na cestách.

nafukovací postel

Jak vybrat nafukovací postel

Základním parametrem výběru je velikost a počet osob, pro které nejčastěji postel potřebujete. Můžete si pořídit nafukovací postel pro jednu osobu Twin nebo dvojlůžko jako je dvojpostel Queen na Hawaj.cz. Na různé akce a návštěvy se vám může hodit i nafukovací rozkládací gauč. Dalším kritériem je nosnost. Modely s patentovanou technologií FIBER-TECH s použitím vysoce pevných polyesterových vláken zabraňují tvarové deformaci postele. Dlouhodobá pevnost a stabilita je proto zaručena. Postele jsou dostatečně vysoké pro pohodlné spaní i zvednutí se při vstávání. Někomu se třeba z karimatky velmi špatně vstává. Na karimatce se také ráno probouzíte s bolestmi zad, což se vám u komfortní nafukovací postele rozhodně nestane. Povrch je ze sametově měkkého materiálu, příjemného na dotyk a nenáročného na údržbu. Nafukovací postele jsou dobrou volbou.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)