Jak vybrat správnou kuchyňskou linku?

Poslední aktualizace: 28.7.2014

kitchen-69605_640 Nejdůležitějším prvkem celé kuchyně je kuchyňská linka, která se většinou stává i jedním z nejdůležitějších prvků celého bytu. Nejenže design kuchyňské linky ovlivňuje celkový vzhled kuchyně, potažmo někdy i celého bytu, ale sama kuchyňská linka je vedle koupelny a toalety nejpraktičtějším vybavením bytu. Jak tedy vybrat kuchyňskou linku s ohledem na pracovní desku?

Když si člověk kupuje byt a přijde na jeho prohlídku, v naprosto prázdném bytě najde tři vybavené části – toaletu, koupelnu a zmiňovaný kuchyňský kout. Kuchyně tak v té prázdnotě ovlivňuje ráz celého bytu. Kuchyně s jídelním koutek je navíc místem, kde se nejčastěji plánovaně i neplánovaně schází rodina. Kuchyně však z největší části plní funkci praktickou.

Pracovní deska se pak stává nejdůležitějším prvkem kuchyňské linky samotné o sobě.

Materiál

Co se materiálů kuchyňských desek týče, můžete volit mezi laminátovými pracovními deskami či desky z umělého kamene.

Laminátové desky jsou nejčastější, protože jsou nejlevnější, ale zároveň disponují velkou variabilitou při výběru. Jejich výhodami jsou antibakteriální povrch a snadná údržba.

Umělý kamen se prosazuje namísto pravého kamene či dokonce dřeva, neboť jsou levnějším, ale stejně vypadajícím a v konečném důsledku i stejně kvalitním řešením.

Další možností jsou nerezové desky nebo desky z taveného skla.

Nakupovat můžete i z pohodlí domova

Pokud se vám nechce běhat od obchodu k obchodu a vyčerpávat svoje veškeré síly, můžete zkusit nakupování po e-shopu. E-shopping vám přináší možnost pohodlného nakupování, kdy si požadované zboží nakoupíte přes internet z pohodlí vašeho domova, stačí jen párkrát kliknout. Pro inspiraci vám přinášíme náš „e-shop tip“ i vstup do e-shopu.

S výběrem vám pomůže…

S výběrem vám vždy pomůžou odborníci, kteří vás dokážou dokonale a do posledního puntíku informovat o daném zboží, jeho výhodách, ale i nevýhodách. Pokud nevíte, s kým se do výběru kuchyňské linky pustit, můžete se inspirovat naším tipem.

Vyberte si z naší nabídky a zařiďte si kuchyň podle vašich snů, jako místo, které dá ráz celému bytu, stane se útulným místem pro trávení příjemných chvilek a hlavně splní veškeré praktické funkce.

 

1 komentář u „Jak vybrat správnou kuchyňskou linku?“

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)