Tipy na Valentýna aneb valentýnský dárek pro muže

Leden už je u konce a únor je již za dveřmi, je tedy nejvyšší čas začít přemýšlen nad tím, jak se svým partnerem prožijete letošního Valentýna, tedy svátek všech zamilovaných. Budete letos slavit? Dáte si nějaký ten dáreček? Nebo letos nic nepodniknete? Nebyla by to škoda? Pojďte se inspirovat s námi.

loop 572859 1280 500x333 Tipy na Valentýna aneb valentýnský dárek pro muže

Přemýšleli jste někdy nad tím, že my ženy očekáváme, že na Valentýna dostaneme nějaký ten dáreček, ale Valentýn je přeci svátkem zamilovaných, nikoli svátkem žen. Svátek zamilovaných je přeci oslava vás dvou jako páru, nikoli jednotlivce, a proto si vyberte dáreček, který se bude líbit oběma.

Darujte si zážitek a kapku adrenalinu

Jedním z nejhezčích dárků, ať už narozeninových, vánočních či právě valentýnských, je společně strávený čas. A proto by se vám mohlo líbit darování zážitku. Vybírejte podle toho, co má váš partner rád, nebo co rádi děláte společně.

Pokud se rozhodnete, že obdarujete jen partnera, pak vyberte například adrenalinový zážitek – skok padákem, bungee dumping, motokáry… Pokud váš partner rád vaří, pak vyzkoušejte například kurz vaření. Vybrat můžete kurz thajské, italské či jakékoli jiné kuchyně a absolvovat jej může jen jeden z vás, nebo oba. Záleží jen na vás.

Pokud rád lyžujete, nebo máte raději moře, rádi sportujete, nebo milujete spíše památky, pak prostě někam vyjeďte. Darujte si aspoň společný prodloužený víkend někde v horách, u moře nebo klidně doma v posteli s atlasem v ruce.

stone 69715 1280 500x331 Tipy na Valentýna aneb valentýnský dárek pro muže

Příjemný večer u sklenky něčeho dobrého

Skvělým tipem je také koupě dobrého pití. Vyberte láhev moku, který váš partner miluje. Doma mu uvařte vynikající večeři plnou afrodiziak a po jídle si pusťte jeho oblíbený film. Dívejte se, mazlete se  popíjejte dobré pití. Prostě dělejte to, co máte nejradši.

whisky 601215 1280 474x500 Tipy na Valentýna aneb valentýnský dárek pro muže

Milování jako oslava lásky

Snad nejtypičtější oslavou lásky by mělo být opěvování lásky, darujte tedy partnerovi nějaký ten erotický dárek – kamasútru, plyšová pouta… Oblečte si vaše nejžhavější prádélko a celou noc můžete oslavovat.

underwear 172118 1280 500x333 Tipy na Valentýna aneb valentýnský dárek pro muže

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+