S dětmi na cesty – kočárky a spol.

Pořízení dětského kočárku je jednou z nejdůležitějších položek v rodinném rozpočtu. Určitě na něm tedy nešetřete a pořiďte svému potomku ten nejvhodnější. Otázkou ale zůstává, jaký to vlastně je.

Jednotlivé druhy dětských kočárkůPoB1 300x300 S dětmi na cesty – kočárky a spol.

Co dnes můžete jako rodič kvitovat, že existuje pestrá nabídka dětských kočárků. Pro právě narozené děti jsou přitom ideální kočárky s hlubokou korbičkou, které poskytují dostatek místa i pohodlí. Zhruba po šesti měsících je možné začít uvažovat o sportovním kočárku, v němž už dítě může sedět.

Chcete-li starosti s kočárkem v prvních měsících života miminka vyřešit najednou, pořiďte si hned na začátku kombinovaný kočárek, jenž umožňuje přestavět hluboký kočárek na sportovní, a naopak.

Zhruba ve třinácti měsících začínají děti objevovat svět po svých, ale samozřejmě si potřebují občas odpočinout. Tehdy přicházejí na řadu golfové kočárky neboli golfky. Ty lze snadno složit a navíc jsou lehké, takže je můžete poponášet.

Na závěr našeho krátkého vyprávění o kočárcích se ještě zmiňme o možnosti, že se Vám narodí hned dvě děti najednou. Dnes totiž není žádný problém pořídit kočárek pro dvojčata, který je stejně kvalitní jako ostatní.

PoB2 300x300 S dětmi na cesty – kočárky a spol. Nepodceňujte přímý kontakt s dětmi!

Ačkoli právě kočárek dokáže rodičům usnadnit život, přímý a častý kontakt s maminkou a tatínkem ničím nahradit nelze. Děti to uklidňuje a navíc si vytvářejí silnější citovou vazbu s rodiči. Proto jsou zde nosítka na dítě a rovněž šátky na nošení dětí z kvalitních materiálů, jež jsou levné, za to velmi spolehlivé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(Spamcheck Enabled)

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionálních výživových poradců!Chci jídelníček ZDARMA
+