Život letušek v Dubaji

Po nelehkých začátcích se město Dubaj proměnilo z obyčejné pouště v kosmopolitní město, které láká nejednoho cizince. Díky své atmosféře, zajímavým pracovním i obchodním příležitostem a nekonečným možnostem cestování se Dubaj stala jedním z nejžádanějších míst pro život.

Příznivé počasí skoro po celý rok vybízí k aktivnímu životu plného návštěv pláže, nákupních center a dalších možností nekonečné zábavy. Město je díky své poloze důležitou dopravní křižovatkou, což umožňuje pohodlné cestování do mnoha blízkých i vzdálených destinací.

 

Jak si žijí letušky v barvách Emirates?

Apartmány palubního personálu Emirates jsou moderní a plně vybavené. Díky sdílenému bydlení nabízí unikátní možnost potkat mladé lidi z více než 160 zemí. A Dubaj je pro poznávání nových lidí naprosto ideální místo! Bydlení a práce s lidmi z celého světa je nedílnou součástí práce u Emirates, což přináší neomezené možnosti k poznání nových kultur.

Život na palubě letadel Emirates dokonale kombinuje lásku k cestování s životním stylem podle vašich představ. Volné dny mezi prací jsou ideální příležitostí k využití Emirates Card při nákupech, nebo návštěvách barů a tanečních klubů. Bezpečnost je v Dubaji na nejvyšší úrovni a nabídka zábavy je pestrá během dne i v noci. I proto se Dubaj stala oblíbenou domovskou základnou pro zaměstnance Emirates.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)