Vygenerujte si zdravý jídelníček na míru pomocí PestrýJídelníček.cz ZDARMA

Poslední aktualizace: 25.5.2015

Chtěli byste zhubnout nějaké to přebytečné kilo? Léto se blíží a vy byste chtěli vypadat dobře v plavkách? Nechcete trpět o hladu či konzumovat jen stravu bez chutí? Hledáte ideální týdenní jídelníček, se kterým nejenže zhubnete, ale vašemu tělu dodáte potřebné živiny a vašim chuťovým buňkám dopřejete pravý požitek? Slyšeli jste již o Pestrém jídelníčku?
diet-695723_1280

Pestrý Jídelníček nabízí řešení všem lidem, kteří chtějí zhubnout nějaké to přebytečné kilo, vyrýsovat postavu do plavek a být na léto fit. PestrýJídelníček.cz vám sestaví dietní jídelníček na celý týden. Vaše strava však nebude pouze dietní, ale také vyvážená a chutná. Díky ní získáte ten správný start pro vaše budoucí zdravé hubnutí.

Jak Pestrý Jídelníček funguje?

logo-pestry-jidelnicek Pro hubnutí s Pestrým Jídelníčkem stačí navštívit stránky www.pestryjidelnicek.cz a vyplnit krátký formulář. Následně kliknete na tlačítko „chci jídelníček zdarma“. Po vyplnění dalších informací (například kolik vážíte, kolik měříte, kolik vám je let, jakého jste pohlaví, jaké máte zaměstnání, atd.) a kontaktních údajů, získáte komplexní jídelníček pro vaši osobu, graf vašeho BMI a samozřejmě i vypracované recepty, díky kterým se vám podaří zhubnout na vaši vysněnou váhu. Pravdou ale je, že jídelníček tvoří 70% úspěchu, ale dalších 30% úspěchu vám zajistí pohyb.

Výhody Pestrého Jídelníčku

Výhodou Pestrého Jídelníčku je samozřejmě výsledek v podobě krásné a zpevněné postavy, které docílíte správným jídelníčkem a vyváženou stravou. Díky Pestrému Jídelníčku si vybudujete správné stravovací návyky, které by měl dodržovat každý, kdo chce zhubnout. Také získáte představu o tom, jaká jídla byste si měli připravovat. Nespornou výhodou samozřejmě je to, že váš jídelníček vám bude poskytnut zdarma a hlavně na míru vaší osobě. Další inspirativní recepty pro vaše hubnutí můžete čerpat z FB stránek Pestrého Jídelníčku.

Výsledky Pestrého Jídelníčku

Výsledkem dodržování Pestrého Jídelníčku je tedy redukce váhy, která je přiměřená vaší osobě, vašemu zaměstnání a pohybu. A navíc oproti mnohým drastickým dietám nenásleduje po Pestrém Jídelníčku neoblíbený jo-jo efekt. Více informací o hubnutí a zdravém stravování můžete zjistit na stránkách magazínu Pestrý Jídelníček.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)