Vánoce se blíží! Už máte vybraný dárek pro své blízké?

Poslední aktualizace: 10.11.2016

Ať přijdete do jakéhokoliv obchodu, budete už teď upozorněni, že se blíží doba Vánoc. Abyste se vyhnuli přelidněným střediskům a stresu, doporučujeme začít přemýšlet nad dárkem, kterým obdarujete své blízké – ať už jde o rodinou, kamarády nebo kolegy z práce. A pokud jste už přemýšleli, čím byste letos zazářili, ale nic vás nenapadlo, máme pro vás tip: Darujte zážitek! Na takové dárky se totiž vzpomíná nejlépe.

Vánoce se blíží! Už máte vybraný dárek pro své blízké? 2
jill111 / Pixabay

Pro romantiky

Jsou vaši rodiče romantičtí? Potom není nad čím přemýšlet – darujte jim ze srdce jako dárek a možná také jako poděkování za jejich celoživotní starost o vás romantickým víkendem pro dva. Nabízí se možnost zamluvení pokoje v nějakém wellness centru, nebo lze najít i víkendové zážitky na zámcích a hradech. Stačí hledat, určitě narazíte na něco, čím své rodiče potěšíte.

Pro sportovce

Pokud máte v okruhu svých blízkých sportovního nadšence a nevíte si rady s dárkem, který by mu udělal radost, může být i pro vás řešením zážitek. Existuje mnoho sportovních zážitků a poukazů, díky kterým je možné vyzkoušet úplně něco nového. Nemusí jít ani o žádnou divočinu! Poukaz může být na hodiny golfu pro začátečníky nebo klidně na vyzkoušení potápění. Je jen na vás odhadnout, co by vašemu tatínkovi, bratrovi, kolegovi či manželovi líbilo.

Pro odvážné

Golf ani potápění není pro někoho možná dostatečný adrenalin. Pokud víte, že vaši blízcí touží po větším dobrodružství, ze kterého se ostatním ježí chlupy na celém těle, potom je možné darovat zážitky ve formě skoku padákem, nebo třeba střelby.

Pro milovníky aut

Vánoce se blíží! Už máte vybraný dárek pro své blízké? 3
lina / Pixabay

Nejen muži, ale i ženy milují auta. Rádi sledují pořady o závodění, zajímají se o drahá auta a rádi by si někdy vyzkoušeli být za volantem tak odvážní, jak jsou závodní řidiči. Nyní je možnost všem takovým dopřát zážitek, při kterém se naučí například pořádně ovládat auto při smycích. Škola smyku prověří vaše blízké, jak si umí poradit při ztížených podmínkách za asistence zkušeného instruktora.

Pro mlsné jazýčky

Spoustu lidí miluje jídlo a rádi vyzkouší něco nového. Pro takové není možná těžké něco vymyslet – box plný dobrot to jistí. Vánoce však mohou být pestřejší, nemyslíte? Pořiďte milovníkům jídla například poukaz na kurz vaření cizí kuchyně, nebo na ochutnávku jídel v luxusních restauracích, kterou by si sami nikdy nedopřáli.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)