Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Poslední aktualizace: 9.12.2015

Každoročně si mnoho lidí láme hlavu nad tím, jaký vánoční dárek komu koupit. Jiné sháníme slečnám, maminkám, babičkám, dětem, tatínkovi, synovi nebo dědečkovi. Dárky typu parfém pro maminku, placatka rumu dědečkovi, nový mobil synovi určitě potěší. A pak praví se: darovanému koni na zuby nehleď. Máme pro vás ale tipy na trošičku jiné dárky – zážitky. A nelekejte se, zážitky nejsou zdaleka jen adrenalinové a bláznivé. Najde se něco i pro babičky!

vánoční dárek

Mnohdy neváháme utrácet za dárky nemalé množství financí, ovšem za další tři měsíce jsou Vánoce vzdálenou vzpomínkou. Darujte-li zážitek, darujete takový dárek, který udrží živou vzpomínku po hodně dlouhou dobu. V dnešním článku přinášíme některé tipy na konkrétní zážitky od zážitkové agentury ESENNCE.cz.

Babičce a dědečkovi klasiku

Prarodičům můžete věnovat oblíbenou klasiku mezi zážtikovými dárky – pivní lázně. Koupel v pivu je příjemná a prospívá i zdraví. Hlavní je ale netradiční zážitek spojený s výletem, který si babička s dědou určitě užijí. Pivní lázně jsou v nabídce v 11ti lokalitách v Čechách i na Moravě. A navíc si můžete vybrat, jestli věnujete jen koupel nebo celý pobyt v pivních lázních.

Wellness víkend plný odpočinku

Relax ve vířivce nebo při masážích si zaslouží všichni. Upracovaní manažeři, které stres nešetří i maminky na mateřské. Wellness víkend je zážitkový pobyt plný takových příjemných procedur. Jen si to sami představte: luxusní hotel, bazén, sauna, vířivka, masáže… Hlavní náplní wellness pobytů je relaxace a péče o tělo i ducha. Kdo by si toto neužil?

vánoce

Oblíbené koníčky

Mluví vaší blízcí o tom, že by chtěli někdy zkusit něco nového?  Točit na hrnčířškém kruhu, naučit se připravovat sushi, stát se kávovým baristou nebo tančit jako profík? Umožněte jim splnit si sen o své zálibě, na kterou díky pracovního vytížení nemají čas. Tzv. hobby zážitky nabízí k vyzkoušení mnoho „koníčků“.

Škola smyku – bezpečí především

Škola smyku je adrenalinový zážitek, který má jedno velké plus – je to zábava a zároveň velmi užitečný dárek. V kurzu bezpečné jízdy se na cvičišti vybaveném nejmodernějšími technologiemi účastník naučí zvládat krizové situace a nepředvídatelné události na silnici. Když se pak náhodou do takové situace dostane za „ostrého“ provozu, bude připraven a nezpanikaří. Patříte-li k rodičům, kde synovi ještě nestihl vychladnout řidičský průkaz, jde o ideální dárek.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)