Tipy na přírodní produkty pro zdraví

Poslední aktualizace: 24.12.2014

Příroda je mocná čarodějka a byla by škoda její síly nevyužít. Přírodní doplňky stravy i jiné přípravky mohou výrazně pomoci při léčbě mnoha nemocí i zdravotních obtíží. Pokud nechcete své tělo zbytečně zatěžovat chemií, měli byste i vy o užívání přírodních přípravků začít uvažovat. Připravili jsme pro vás hned dva tipy na přírodní přípravky, které i vám mohou svou silou výrazně prospět.

Přírodní síla při léčbě nachlazení

Naším prvním tipem je bylinný lék na nachlazení Tannenblut®. Jedná se o léčivé tonikum, které obsahuje unikátní směs 8 bylin z Černého lesa a další cenné látky (lesní med, kandys a šťávu z citronu). Tonikum je díky specifickému složení výborným pomocníkem při léčbě nachlazení, rýmy, kašle, zahlenění i při akutních zánětech horních cest dýchacích. Protože obsahuje výhradně přírodní látky, dokáže současně posilovat imunitní systém a hlavně chrání citlivé sliznice dýchacích cest proti vniku choroboplodných zárodků. Je tedy možné Tannenblut® používat při projevech nemoci i jako prevenci. Vhodný je dokonce pro děti od 3 let. Jeho účinnost je ověřena více než 85letou tradicí!

oskarsalus_01

Aperitiv pro celkové posílení zdraví

Druhým tipem pro vás je bylinný aperitiv Silphion BIO. I ten nabízí extra sílu přírody. V jeho složení se nachází 16 posilujících bylin a také vitamin C. Díky tomu při pravidelné konzumaci posiluje imunitu a dokonce přispívá i ke zdravému zažívání. Aperitiv skvěle chutná a neobsahuje alkohol, takže si ho můžete dopřávat každý den a mít jistotu, že děláte správnou věc pro vaše zdraví.

oskarsalus_02

Kde koupit?

Zmíněné přírodní produkty pro zdraví je možné koupit v internetovém obchodě  Oskarsalus.cz.

Nezapomínejte na to, že přírodní doplňky jsou sice silné, ale je třeba na sobě pracovat i jinak. Pro posílení imunity je nutný především pohyb. Pomoci mohou i obyčejné procházky.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)