Poznávací zájezd Řím osloví všechny generace

Poslední aktualizace: 17.2.2017

Faktem je, že se dovolené v Itálii téměř nic nevyrovná. Tato evropská země je jako stvořená pro poznávací, oddechové i sportovní zájezdy. Milovníci přírody neodolají panenské přírodě v Dolomitech. Sportovní nadšenci si vyzkouší vodní sporty, jako jsou windsurfing, plachtění, potápění i šnorchlování. Rodiny s malými děti ocení malebné pláže s pozvolným vstupem do moře a písečné koberce oceněné Modrou vlajkou. Lidé prahnoucí po poznání klenotů historie budou mít žně, když spatří perly Říma, Florencie, Benátek, Neapole či Arezza.

Poznávací zájezd Řím osloví všechny generace 2
BKD / Pixabay

Něžná i mafiánská Itálie

V Kalábrii se nacházejí nejkrásnější pláže a dechberoucí skalnaté útesy. V provincii Emilia Romagna narazíte na Parmu, Ravennu i Modenu. Sicílie osloví sopkou Etna a božskými Liparskými ostrovy. V Toskánsku ochutnáte delikatesní vína. Klíčovým hitem je poznávací zájezd Řím. Není divu. Budete okouzleni pamětihodnostmi všech epoch lidstva. Nejvíce zaujme Forum Romanum, Koloseum, Pantheon a drahokamy Vatikánu. V Římě pocítíte prazvláštní atmosféru dob dávno minulých. Vatikán vás uvítá dokonalou bazilikou sv. Petra a Sixtinskou kaplí.

Poznávací zájezd Paříž – rekreace v duchu romantiky

Poznávací zájezd Řím osloví všechny generace 3
na4ev / Pixabay

Na dovolené ve Francii ochutnáte nejen romantiku, ale i kulinářské dobroty. Potěšíte se relaxací na písečných plážích a za sportem se vydáte do Midi Pyrenejí. Normandie láká vikingskou historií, klášterem Mont Saint Michel a perfektními golfovými hřišti. Provence omámí typickou atmosférou, koupáním v moři a dokonalými cyklistickými stezkami. Údolí Loiry vás provede kolem nejkrásnějších zámků Francie a středověkých kostelů. Poznávací zájezd Paříž je určen pro nejnáročnější výletníky. Nesmíte minout Eiffelovu věž, Louvre, Vítězný oblouk, Invalidovnu ani Versailles s velkolepými zahradami. Hlavní město Francie vás zavede do známých muzeí a předvede noční život v plném proudu.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)