Originální vánoční dárky levně? Žádný problém!

Poslední aktualizace: 11.12.2013

Sháníte ještě na poslední chvíli dárky k Ježíšku? Chcete letos věnovat nějaké originální překvapení? Potom pro Vás máme zajímavou inspiraci. Fotoknihy, kalendáře, obrazy, plakáty či přání z vlastních fotek se totiž nepochybně osvědčí.

Piklio Vánoce už jsou skutečně za dveřmi, čímž započala i závěrečná fáze shánění dárků pod stromeček. Že ještě stále nemáte všechny pohromadě a nic dalšího Vás nenapadá? V tom případě netřeba zoufat, neboť pro Vás máme tip. Co takhle věnovat dárky vytvořené z fotografií vašich nejbližších, za které navíc neutratíte vysoké částky? Internetový obchod Piklio.cz pro Vás totiž letos připravil akci Vánoční trhy, díky níž ušetříte až 50 % u vybraných produktů!

Vánoční Piklio trhy – ušetřete za bezva dárky

Na Piklio.cz si lze aktuálně např. výhodněji pořídit nejoblíbenější fotoknihu A4. Základní knihu s 24 stranami si tak můžete zakoupit za 699 Kč, přičemž na všechny stránky navíc Vám garantujeme slevu 50 %. Nicméně vybrat si lze z pestré škály fotoknih již od 169 Kč! Objednat si navíc můžete rovněž dvouměsíční fotokalendář A3 premium opět za 50 % ceny. K tomu je ale samozřejmě nutné připočíst stálé slevy na produkty ze všech kategorií!

Tyto, jakož i další zlevněné výrobky, si lze tedy snadno vytvořit a zakoupit v e-shopu Piklio.cz do 15. 12. (včetně), abyste měla jistotu včasného dodání. Jestliže si zboží objednáte a následně si jej v Pikliu vyzvednete, je tak možné učinit až do 17. 12. (včetně).  Dárkové certifikáty však lze objednávat až do Vánoc. Čili i 24.12. si můžete během 2 minut zařídit perfektní dárek pod stromeček.

Věnujte překvapení, jež nikdy neztratí hodnotu!

KalendářeDárek s fotografiemi jistě není od věci. Takové překvapení totiž nejen potěší, ale zároveň dojme. Fotoknihy, kalendáře, obrazy, plakáty či přání z vlastních fotek navíc rozhodně mají trvalou hodnotu. Běžný kalendář je kupříkladu již po roce prakticky k ničemu. Ne tak kalendář s fotografiemi Vašich dětí či dalších členů rodiny. Ten se bude hodit neustále jako zdroj vzpomínek.

Ze všeho výše uvedeného je snad patrné, že originální vánoční dárky rozhodně nemusí stát horentní sumy, přičemž jejich pořízení ani zdaleka nezabere tolik času, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí si pouze vybrat z pestré nabídky e-shopu Piklio.cz, vytvořit si vlastní dárek a zvládnete závěr roku s méně komplikacemi i bez zbytečného utrácení…

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)