K jakým životní událostem očekáváme květiny?

Co si budeme povídat. Každá očekáváme, že si na nás partner při životních jubileích a jiných příležitostech vzpomene a donese nám květinu. Ne vždy se nám to splní. Pro chlapy jsou květiny často zbytečností, která je drahá a vydrží jen pár dní. Takže pánové, pokud tady tajně vyzvídáte a hledáte radu, kdy vaše partnerka očekává, že jí donesete květiny, čtěte dál.

K jakým životní událostem očekáváme květiny? 2

Ženy květiny prostě milují

A taky je rády dostávají. Nejen k výročí seznámení nebo sňatku, kulatým narozeninám a svátku. Každá žena bude radostí bez sebe, když jí kytku donesete i jen tak. A nevymlouvejte se, že je to drahá zbytečnost, nemáte na to čas, nebo byste se cítili hloupě. Kytičku si můžete objednat i online a nechat doručit třeba prostřednictvím kurýra.

Jaké květiny se prodávají nejčastěji?

Nejoblíbenější jsou růže, na paty jim šlapou gerbery. Oblíbené jsou i tulipány, lilie nebo chryzantémy.

K jakým životní událostem očekáváme květiny? 3

Jaká květina se hodí ke které příležitosti?

Nevíte, kdy donést jakou květinu? Pomůžeme vám najít odpověď. Ideální je květina, kterou vaše milá má nejradši. Když to nevíte, můžete se rozhodnout podle příležitosti.

Kytice k svátku

Není třeba žádný ohromný a nákladný pugét. Stačí malá kytička, klidně i ručně natrhaná. Kdo tu možnost nemá, může se poradit v květinářství, nebo vybírat kytice připravené právě pro tuto příležitost. Stačí jedna růžička, gerbera doplněná o zeleň, pár karafiátů.

Květiny k narozeninám

Tady už je na místě větší kytice. Pokud se jedná o kulatiny, klidně se nechte strhnout romantickými filmy a doneste ženě tolik růží, kolik jí je let. Nebo si nechte uvázat míchanou slavnostní kytici. Každý florista vám určitě rád poradí, jaké květiny jsou právě in.

Čtěte také: Nejoblíbenější druhy květin a jejich význam

Kytice k výročí

Jak jinak překvapit a potěšit svou partnerku než krásnou kyticí růží doplněnou o milý vzkaz plný laskavých slovíček nebo drobný dárek?

Náš tip: Chcete ji překvapit dvojnásob? Pošlete jí kytici prostřednictvím rozvozu květin třeba do práce. Tam to bude nejmíň čekat.

K jakým životní událostem očekáváme květiny? 4

Květina jako omluva

Něco jste provedli, cítíte se provinile a chcete to odčinit? Není lepší způsob než se omluvit květinou. Ta obměkčí snad každou ženu. Sáhněte po květině, kterou normálně nekupujete. Co třeba žíhaná lilie?

Kytička jen tak pro radost

Možná jste to zažili se svými rodiči. Muži dřív nosili domů kytičku pravidelně každý týden, nebo alespoň jednou měsíčně – po výplatě. Dneska je sice jiná doba, ale takové milé gesto potěší ženu i dnes. Stačí malá kytička, jeden kvítek. Radost bude obrovská.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)