Jaké jsou ty nejkrásnější květiny vhodné na rande?

Jaké jsou ty nejkrásnější květiny vhodné na rande? 2

Všechny ženy milují květiny. A nic jim při schůzce s mužem jejich snů nepotěší víc než květina. Jasně, kromě toho, že na ni vůbec muž přijde, ideálně včas. Jaké květiny se na rande hodí přinést?

Ženy jsou, co se květin týče, poměrně náročné. Na schůzce zamilovaných to platí dvojnásob. Je třeba si dát pozor nejen na to, jakou květinu donesete, ale i na její velikost. Vyplatí se znát i květomluvu.

První rande

Čeká vás první rande? Pánové, pak sáhněte raději po jedné květině s velkým květem. Muži se často chtějí blýsknout a koupí ohromný pugét. Ženu sice potěší, zároveň ale často v její hlavě rozbliká varovné světýlko. Chce si mě koupit? Očekává od této schůzky něco víc?

I v tomto případě se tedy vyplatí držet se pořekadla, že méně je někdy více. První schůzka je přeci jen ta nejdůležitější. Buď si padnete do oka a domluvíte si i další schůzku, nebo ta první byla zároveň poslední.

Další schůzky

Když už je, jak se říká, ruka v rukávě a vy dva jste si porozuměli jste, určitě také víte, co má žena ráda. Ve chvíli, kdy máte pár schůzek za sebou, už si můžete dovolit klidně přinést pugét oblíbených květin a zahrnout ženu svých snů květinami.

Jaké jsou ty nejkrásnější květiny vhodné na rande? 3

Jaké květiny se na rande hodí?

Za nejvhodnější květiny jsou považovány růže, gerbery a slunečnice. Druh květin i jejich barva mají svůj význam a někdy toho řeknou víc než tisíc vyřčených slov.

Růže

I když jsou považovány za symbol lásky a vášně, jsou dovolené i na první rande. Ženy je totiž milují. S růží snad u žádné ženy nešlápnete vedle. Jaký je význam jednotlivých barev?

  • Bílá růže představuje čistotu lásky a nevinnost.
  • Růžová růže vyjadřuje sympatie a romantickou lásku.
  • Červená až rudá růže je symbolem lásky a vášně.
  • Žlutá růže = upřímnost nebo odpuštění.
  • Modrá růže je symbol věrnosti.

Gerbery

Další oblíbené květiny. O muži, který ženě gerbery přinese vypovídají, že je člověk s čistými úmysly. Žena, která je preferuje je zase romantička a snílek, který věří v opravdovou lásku.

Jaké jsou ty nejkrásnější květiny vhodné na rande? 4

Slunečnice

Vyjadřuje hrdost a oddanost, ale i čisté a ušlechtilé myšlenky. Její hlava je často přirovnávána ke sluníčku, za kterým se otáčí. Stejně tak vy následujete slunce vašeho života – vaši vyvolenou.

Náš tip: Když se bojíte, abyste nešlápli vedle, zkuste se ženy nenápadně zeptat, jaké čerstvě řezané květiny má nejraději.

Jaké květiny se na rande vůbec nehodí?

Naprosto nevhodné jsou narcisky, frézie, nebo lilie. Hodně voní a žena na ně může být alergická. Kromě toho, narcisky mají pověst pyšných květin, a i o vás by to vypověděly. Tak se jim raději vyhněte.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)