Jak se naučit anglicky snadno a rychle?

Znalost angličtiny dnes vyžaduje téměř každý zaměstnavatel. Pokud se poohlížíte po nové práci, nebo se v té stávající chcete posunout dál, měla byste se snažit rozvíjet své dovednosti. Zaměstnavatelé mají rádi, když jim kromě odborných dovedností dokážete nabídnout benefit v podobě znalosti cizího jazyka. Vynikající zpráva je, že se anglicky můžete naučit velmi rychle a hlavně bez biflování. Pomůže hypnóza…

Unikátní kurzy angličtiny

Pokud jste se někdy už cizí řeč učila, možná i vás odradilo nekonečné biflování slovíček a učení se složitých gramatických pravidel. Takto nastavené učení je ve výsledku ztráta času s  téměř mizivým efektem. Tento fakt byl jednou z hlavních inspirací pro Libra Činku, který vytvořil speciální kurzy angličtiny s hypnózou.

zivotzeny.cz_cetros_cz_01

Poznatky převedeny do praxe

Libor Činka se již dlouhá léta zabývá studiem hypnózy a možností, jak lidé dokáží využívat svou paměť. Postupem času se vypracoval na pozici uznávaného hypnoterapeuta a specialisty v oblasti paměti. Své poznatky dokázal převést do praxe a využil je právě u kurzů angličtiny. Jeho kurzy angličtiny s hypnózou obsahují jedinečné metody učení, jsou založeny na zážitcích a učí účastníky, jak naplno využít vlastní paměť. Kurzy jsou koncipovány jako

jednoduchá angličtina pro začátečníky i pro pokročilé. Jejich výsledkem je rychlé osvojení si cizí řeči. Účastníci začátečnického kurzu získají slovní zásobu 500 až 800 slov, naučí se mluvit v jednoduchých větách a osvojí si i základní gramatiku. To vše bez zdlouhavého biflování.

zivotzeny.cz_cetros_cz_nahledovy

I online verze

Kurzy angličtiny se konají v Praze, pořádá je vzdělávací společnost CETROS, s.r.o. Pokud nemůžete do Prahy dojíždět, přihlaste se na online kurzy angličtiny. Kurz má stejnou náplň, ale výuka probíhá formou videonávodů. Online kurz trvá 8 týdnů.

 

RADA: Než se na kurz přihlásíte, zjistěte si, jak na tom se znalostí angličtiny jste. Posloužit vám k tomu může například tento test.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)