Co o mě říkají květiny?

Co o mě říkají květiny? 2

Každá květina má svůj význam. Květomluva umí vykouzlit úsměv na tváři i slzy v očích. Dříve zcela běžná věc, dnes jejích služeb využíváme jen výjimečně. Přitom je to jazyk, kterým se domluvíte napříč celým světem. Co květiny říkají?

Květinový slovník

Květiny vyjádří lásku i nenávist, sdělíte jimi své názory a nemusíte říct ani slovo. Stejně tak hovoří o vás. Co která květina říká?

Je vaší oblíbenou květinou růže?

Milujete lidi kolem sebe. Nesedíte v koutě a máte ráda nové výzvy. Klidně zorganizujete nějakou party nebo rodinnou sešlost. Máte mnoho přátel, a přesto jste někdy sama – ne každý přítel je oporou.

A co gerbera?

Jste romantička a sníte o ideálním světě. Věříte v opravdovou lásku. Pokud vám ji někdo daruje, říká, že vám bude věrný.

Preferujete karafiáty?

Milujete tradice, ctíte rodinu a uděláte pro své blízké všechno na světě. Stejně tak se obětujete i pro své přátele, kteří u vás vždy najdou otevřenou náruč.

Máte ráda tulipány?

Slova jsou pouhá slova, činy pro vás znamenají mnohem více. Místo mluvení jdete rovnou něco dělat. Jste akční a s fňukáním u vás nikdo nepochodí.

Co o vás řeknou lilie?

Máte vzácný dar vcítit se do kůže ostatních lidí a soucítíte s nimi. Hodiny dokážete poslouchat příběhy a stesky druhých, jste vrba, která neváhá podat pomocnou ruku.

Co o mě říkají květiny? 3

Barvomluva

Nejen květiny o vás mnohé prozradí. Svůj význam mají i barvy.

Červená je barvou vášně

I silných emocí. Kdo dřív jedná, než přemýšlí, měl by se jim vyhnout. Když jste ale vycucaná jako citrón, dejte si nějakou červenou květinu do vázy. Nabije vás novou energií.

Žluté kvítí

Potřebujete přemýšlet a být schopná komunikovat s okolím a řešit problémy? Žluté květiny nyvodí pocit klidu a rovnováhy. Budete rozmýšlet v klidu a bez zbytečných emocí.

Růžová je barva romantiků

Láska, věrnost, hluboké přátelství. To vše o vás růžové kvítí ve váze vypoví.

Modrá uklidňuje

Modrých květin je hodně málo. Modré chrpy o vás říkají, že jste šťastná, modřenec vypovídá o vaší spolehlivosti. A pomněnka? Jste skromná a laskavá.

Bílá ničí stres

Když na vás začne všechno padat a nevíte, kudy kam, zajděte do květinářství nebo vyhledejte rozvoz květin a kupte si bílé květiny. Řeknou o vás, že máte čistou duši a věříte v čistotu ostatních.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)