Chcete zhubnout jednou provždy? Jde to i bezbolestně!

Poslední aktualizace: 25.11.2017

Trápení s přebytečným tukem v problematických oblastech, jako jsou stehna, boky, zadeček či břicho, zná snad každá žena. Většinou lze vytoužené ztráty na váze dosáhnout pomocí pravidelného pohybu a lehčího stravování. Často se však tuk v jedné oblasti drží dál – a stane tak příčinou nespokojenosti. I pro takové situace existuje řešení v podobě kvalitně a šetrně provedené liposukce.

liposukce
Photo Credit: andrv3l411b via Compfight cc

Nebolí takový zákrok?

V podstatě ne, liposukci lze totiž provést také ambulantně a bez bolesti. V dnešní době existuje řada šetrných metod liposukce, které umožňují ženám zbavit se tuku velice rychle a bez zdlouhavé rekonvalescence po zákroku. Kromě klasické liposukce tak máte na výběr třeba liposukci tumescentní nebo ultrazvukovou. Tyto moderní metody liposukce se těší velké oblibě právě kvůli své bezbolestnosti, permanentnímu odstranění tukových buněk z ošetřené oblasti a kratší rekonvalescenci.

Nekupujte zajíce v pytli

Pokud to se svým hubnutím myslíte opravdu vážně, přečtěte si recenzi a zkušenost redaktorky Pavly s proteinovou dietou KetoMIX. Zjistěte si, na jaké bázi funguje a proč přináší výsledky.

Nejmodernější řešení – VASER Lipo®!

Sníte o odstranění tuku již během jednoho sezení, bez bolesti a s téměř okamžitým návratem k běžným činnostem? A víte, že taková metoda skutečně existuje? Představuje ji novinka v oblasti liposukce – přístroj VASER Lipo®, specialita kliniky MEDICOM VIP. Ošetření přístrojem VASER Lipo® je ideálním řešením právě pro ty z nás, kteří se nemůžou zbavit tuku z určitých partií ani cvičením a dietami. Tuk z problematické oblasti dostane zákrok pomocí VASER Lipo® pryč jednou provždy. Přesto je potřeba si uvědomit jednu věc – VASER Lipo® dokáže pomoci spíše štíhlým ženám s tukem usazeným v konkrétní oblasti, nevyřeší ale obezitu.

 

6 důvodů proč vsadit na VASER Lipo®:

  1. Jedná se o nejšetrnější a nejefektivnější metodu liposukce.
  2. Ošetření zpevní a vypne kůži v ošetřené oblasti.
  3. Touto metodou lze odsát tuk z několika oblastí najednou.
  4. Výsledek zákroku je okamžitě viditelný.
  5. Šetrnost této metody zajistí kratší dobu rekonvalescence.
  6. Liposukci VASER Lipo® lze provádět v celkové i lokální anestezii.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)