Zvládněte umění milovaní, vyzkoušejte jednoduché typy

Poslední aktualizace: 31.8.2015

Zdroj: www.freeimages.com
Zdroj: www.freeimages.com

Toužíte po příjemném, vášnivém, ale i něžném milování? Můžete ho mít, není na tom přeci nic tak těžkého. Většina žen a mužů podléhá mýtům a radám, které nám dopomůžou k zázračnému sexu. Přitom odpradávna se lidé milují, užívají si a neřídí se přitom žádnými radami z magazínů. Sex není věda, ale umění vyjádřit touhu a lásku ve splynutí dvou těl.

Ze všech stran se na nás valí rady, jak si užívat. Sledujeme seriály a filmy, které jsou plné sexuálního vyjádření, které většinou bohužel neodráží skutečnost. To vše vede k tomu, že lidé těmto mýtům a fantaskním představám věří a vnímají je jako reálný průběh milování. Jedná se například o mýtus společného vyvrcholení či ženského orgasmu, ke kterému dochází při samotném pohlavním styku.

Na chvilku zapomeňme na krásné, mladé a úspěšné lidi, kteří se milují v záři zapadajícího slunce, po dlouhém večírku a pár sklenkách vína a ještě navíc dosahují společného orgasmu. Neubíjejte se těmito představami, neboť můžou způsobovat impotenci pramenící ze zklamání sama sebe a nedosáhnutí toho, co jsme viděli v televizi.

Pravda je totiž taková, že společného vyvrcholení dosáhne tak 15 % párů. Je to zapříčiněno tím, že pravidelného vyvrcholení dosáhne 70 % mužů, ale jen 30 % žen. Nemá cenu se kvůli takovým hloupostem stresovat. Hlavní je si sex užít jako celek a nehnat se za orgasmem jako chrt za mechanickým králíkem.

K báječnému sexu vede otevřenost prožití a nepřehnané očekávání

Stačí pár jednoduchých kroků či typů, které vás dovedou ke skvělému prožitku.

Předehra je základ

Všichni víme, že předehra je základ. Ano, je fakt, že někdy si užijeme báječnou rychlovku bez předehry, a to díky rychlému vzrušení plynoucího z velké touhy. Při pravidelném milování je však předehra nezbytná. Předehra by měla vzrušovat, potěšit a zároveň připravit na nadcházející pohlavní styk, nemělo by však jít o hon za orgasmem.

Mluvte o sexu

O sexu byste se měli bavit, měli byste si jednou začat popovídat o tom, zda jste spokojení, co nového byste chtěli vyzkoušet. Při sexu je potřeba druhému naznačit, kde se vás má dotýkat, po čem toužíte. Nespoléhejte, že vám druhý umí číst myšlenky nebo že všechno ví.

Sklenka vína pro uvolnění?

Při romantické večeři si můžete dát sklenku vína, ale určitě byste to neměli přehánět. Alkohol bourá zábrany, ale také znecitlivuje nervová zakončení, a pak bývá těžké dosáhnout orgasmu.

Stejně tak byste měli zapomenout na některé druhy jídel.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)