Udělejte dárkem pro partnera radost i sobě

Poslední aktualizace: 11.5.2018

Příležitostí, u nichž musíte vymýšlet dárky pro svou drahou polovičku, je spousta. Narozeniny, svátky, výročí a mnoho dalšího. Kde má člověk pořád brát nápady? Zkuste pro příště zapomenout na parfémy, autodoplňky a další klasické dary. Přijďte s něčím originálním, co si užijete společně – s erotickou pomůckou!

Na tom, kolik vám je, vůbec nezáleží. Oživit si sexuální život přece můžete v každém věku. Tedy pokud vám už bylo osmnáct. V opačném případě by vám měl být vstup do sexshopů a e-shopů s erotickým zbožím zapovězen.

Udělejte dárkem pro partnera radost i sobě 2

Udělejte to pro svůj vztah

Erotické pomůcky dokážou nejen vylepšit váš sexuální prožitek, ale také zlepšit celkovou kvalitu vztahu. Co si budeme povídat, sex v něm hraje nemalou roli, a pokud se časem přehoupne do stereotypu, vztahu to moc neprospívá. Erotické hračky jsou přitom jednoznačným způsobem, jak na žhavý sex i po dlouhých letech.

Začněte pátrat

Každý, kdo ještě nikdy žádnou erotickou pomůcku nekupoval, bude pravděpodobně překvapený tím, co všechno mu dnešní obchody nabídnou. Z toho důvodu doporučujeme otevřít stránky sexshopu RůžovýSlon.cz. Tam vás totiž čekají velmi detailní popisy a recenze jednotlivých kusů zboží, takže si snadněji uděláte představu, k čemu vlastně slouží. Napoprvé se vám možná bude vybírat docela těžko, ovšem časem přijdete na to, co se vám líbí. Třeba si zamilujete kategorii BDSM podobně jako v 50 odstínech šedi.

Řiďte se osvědčenými tipy

Co se týče dárku pro muže, hodně oblíbené jsou samozřejmě umělé vagíny. Jestli ovšem toužíte spíš po něčem, co si užijete společně, vyzkoušejte vibrační kroužky nebo vakuovou pumpu. Případně se zachovejte trochu sobecky a pořiďte si k hračce pro muže ještě vibrátor. I ten užijete při společných postelových hrátkách.

Nebojte se udělat první krok

Koupě první sexuální pomůcky je vždycky trochu zvláštní zážitek. Dnes už se nicméně nemusíte vůbec stydět. Objednáte si online a zboží vám přijde v neoznačené krabici, takže se nikdo nedozví, co vám vlastně přišlo za nestydatosti. A partner si bude myslet, že vám došel další balíček s oblečením, takže nezíská žádné podezření.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)