Trápí vás velikost přítelova penisu?

Poslední aktualizace: 28.10.2016

Jste zamilovaná a myslíte si, že jste našla toho pravého? Jenom vás trápí věc, kterou je délka jeho penisu? Pokud ano, podívejte se společně na několik rad, které mohou vašemu vztahu pomoci. První rada se týká toho, že zjistíte jak zvětšit penis. Že se jednoduše seznámíte s různými metodami, které v této oblasti fungují. Díky tomu lze zjistit, že se může jednat o metody spojené například s lékařstvím, stejně jako může jít o metody neinvazivní, pomocí kterých si může penis prodloužit každý muž. A to jednoduše sám, svépomocí, bez jakýchkoliv složitých postupů.

 

Unsplash / Pixabay
Unsplash / Pixabay

Délka nemusí být všechno

Pamatujte také na to, že délka penisu jenom málokdy rozhoduje o kvalitě pohlavního styku. Proto velmi často prodloužení penisu nemusí být nutné. Pokud je váš partner méně zkušený, vezměte iniciativu do svých rukou. Stačí mu dát náležitě najevo, co se vám líbí a co naopak ne. Jistě si vše sám zapamatuje a poté už bude vědět, jaká je ta práská technika pro dosažení vašeho orgasmu. Mnohé páry dokonce za tímto účelem vyhledávají různé poradny, kde otevřeně o daných problémech diskutují. Tato možnost má určitě své výhody, které jsou spojené s:

  • Možností mluvit bez jakéhokoliv studu
  • Jistotou odborné pomoci
  • Jistotou nápravy problému

Rozhodněte se pro domácí prodloužení

Co je naším třetím tipem? Rozhodně je to samotné prodloužení. Pokud můžeme doporučit ideální metodu, je jí oblíbený produkt Xtrasize. Ten se pyšní tím, že se jedná o jeden z nejlepších extenderů na trhu. To znamenám, že penis vašeho partnera prodlouží mechanickou cestou. Nedojde navíc jenom k tomu, že by byla prodloužena jeho délka, ale může dojít také k tomu, že bude eliminováno případné velké zakřivení. I to může být u mnohých mužů problém a právě touto cestou tak dokážou eliminovat i tento. Navíc použití je více než jednoduché. Buďte si jista, že ho zvládne i váš partner.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)