Tipy na Valentýna aneb valentýnský dárek pro muže

Poslední aktualizace: 31.8.2015

Leden už je u konce a únor je již za dveřmi, je tedy nejvyšší čas začít přemýšlen nad tím, jak se svým partnerem prožijete letošního Valentýna, tedy svátek všech zamilovaných. Budete letos slavit? Dáte si nějaký ten dáreček? Nebo letos nic nepodniknete? Nebyla by to škoda? Pojďte se inspirovat s námi.

loop-572859_1280

Přemýšleli jste někdy nad tím, že my ženy očekáváme, že na Valentýna dostaneme nějaký ten dáreček, ale Valentýn je přeci svátkem zamilovaných, nikoli svátkem žen. Svátek zamilovaných je přeci oslava vás dvou jako páru, nikoli jednotlivce, a proto si vyberte dáreček, který se bude líbit oběma.

Darujte si zážitek a kapku adrenalinu

Jedním z nejhezčích dárků, ať už narozeninových, vánočních či právě valentýnských, je společně strávený čas. A proto by se vám mohlo líbit darování zážitku. Vybírejte podle toho, co má váš partner rád, nebo co rádi děláte společně.

Pokud se rozhodnete, že obdarujete jen partnera, pak vyberte například adrenalinový zážitek – skok padákem, bungee dumping, motokáry… Pokud váš partner rád vaří, pak vyzkoušejte například kurz vaření. Vybrat můžete kurz thajské, italské či jakékoli jiné kuchyně a absolvovat jej může jen jeden z vás, nebo oba. Záleží jen na vás.

Pokud rád lyžujete, nebo máte raději moře, rádi sportujete, nebo milujete spíše památky, pak prostě někam vyjeďte. Darujte si aspoň společný prodloužený víkend někde v horách, u moře nebo klidně doma v posteli s atlasem v ruce.

stone-69715_1280

Příjemný večer u sklenky něčeho dobrého

Skvělým tipem je také koupě dobrého pití. Vyberte láhev moku, který váš partner miluje. Doma mu uvařte vynikající večeři plnou afrodiziak a po jídle si pusťte jeho oblíbený film. Dívejte se, mazlete se  popíjejte dobré pití. Prostě dělejte to, co máte nejradši.

whisky-601215_1280

Milování jako oslava lásky

Snad nejtypičtější oslavou lásky by mělo být opěvování lásky, darujte tedy partnerovi nějaký ten erotický dárek – kamasútru, plyšová pouta… Oblečte si vaše nejžhavější prádélko a celou noc můžete oslavovat.

underwear-172118_1280

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)