Polibkové svádění aneb kam by chtěla žena políbit…

Tělo ukrývá nespočet bohatě prokrvených a nervy propletených místeček a zákoutí, které vybízejí k líbání, mazlení a neskonalé slasti. Kdo by to byl do lidského těla řekl?

Svádění ženy by mělo být neodolatelně svůdnou hrou a lákavým zážitkem, nikoli honem za ulovením ženy či výsledným orgasmem. Svádění samo o sobě by mělo být začátkem cesty za vzrušením a zároveň i možným cílem plným erotiky.

Existuje nespočet technik, jak ženu svést. Jednou z nich je stará dobrá „polibková metoda“, která i přes své prehistorické stáří zůstane spolu s dotyky neochvějně nejbáječnější technikou. A ženy líbání milují, ne že ne. Není se, čemu divit. Laskání vlahými a rudě prokrvenými rty a sladce hbitým jazýčkem je smyslné, vzrušující a neskonale zábavné.

Otázkou je, kam by ženy chtěly políbit?

ID-10077421

Vrána k vráně, ret ke rtu

Ne nadarmo jsou rty tak bohatě prokrvené a citlivé. Ne nadarmo jsou vytvořeny tak, že s dalšími rty do sebe zapadnou jako kousky puzzle.

Líbání na rty je vnímáno za větší intimitu než samotný milostný akt. Však také kněžky milostných hrátek pocházející z Dálného východu se nenechávají líbat na rty.

Stačí správný líbací partner, jehož polibky vás budou vzrušovat.

Ušní lalůčky aneb skrytá zákoutí rozkoše

Je to sice zvláštní, ale i prosté dýchnutí na ucho, olíznutí špičkou jazyka či přisání partnerovými rty. Necelá polovina ženské populace miluje lehké kousání na oušku.

Cestička mezi rty či ňadry aneb krk

Ano, i na krku rády přivítáme partnerovy rty. Jen pozor na „zanechání stop“. Jenže krk představuje celkem velký prostor. Proto ještě menší návod. Nezkoušejte líbání celého krku, zaměřte se spíše na postraní část krku a šíji. Lehce odhrňte vlasy a líbejte. Dozajista partnerce přivodíte slastnou husí kůži.

ID-10090868

Zápěstí a dlaně

Kdo ví, proč zrovna zápěstí a dlaně. Nikdo by nepředpokládal, že rtům tak vzdálené končetiny mohou vyvolat takový slastný pocit. A právě proto jsou dlaně a zápěstí opomíjenými erotogenními zónami. Jak asi žena zareaguje, když ji na těchto místech začnete laskat?

Evina jablka lásky stvořená pro doteky rtů

Významnou erotogenní zónou jsou samozřejmě ženská ňadra. Ale pozor, ňadra jsou velmi citlivá, proto k nim člověk musí přistupovat něžně.

Pokračujeme níže…

Vnitřní strana stehen aneb cestička do ráje a tajemství klína

Druhým nejcitlivějším místem ženského těla jsou malé stydké pysky a prvenství samozřejmě vyhrává klitoris, který je protkán nekonečnem nervových zakončení.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)