Okořeňte si svůj milostný život. Afrodiziaka vás nabudí

Poslední aktualizace: 31.8.2015

Pokud si chcete užít příjemný společný večer, měli byste zapřemýšlet, jak ho udělat co nejpříjemnějším. Popravdě ale přemýšlet ani nemusíte, stačí číst dál. V tomto článku se totiž dozvíte, jak z vašeho společného večera udělat nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat.

ID-10090868

Krásný večer, který máte strávit spolu, je před vámi. Plánujete, že si zalezete k televizi, dáte si brambůrky a konečně po celém dni vypnete? Tak na to raději zapomeňte a namísto toho si svůj partnerský život okořeňte. Že vás nenapadá, jak na to? Nikdo přeci neříká, že musíte vymýšlet něco nového. Raději se obraťte na starou klasiku a uvařte si dobrou večeři. Ale nezapomeňte ji okořenit afrodiziaky.

Romantický večer zakončený vášnivým milováním

Největší klasikou mezi představami o společně stráveném večeru je večeře a milování se. Ženy si představují svíčky, víno, příjemnou hudbu a romantické milování. Muži si představují dobré jídlo, na kterém si pochutnají, které završí ještě lepším sexem. Vyhověno může být oběma stranám, a to pomocí afrodiziak. Pokud nevíte, jaké potraviny poslouží svými afrodiziakálními účinky a zažehnou ve vás vášeň, nevěště hlavu. Vše se dozvíte níže.

Koření a bylinky

Nejlépe vám poslouží koření a bylinky. Stačí si uvařit jídlo, které máte rádi, a trochu je okořenit a dochutit bylinkami. Ty totiž obsahují množství esenciálních olejů. Díky nim dochází ke stimulaci krevního oběhu a probouzí v našich tělech milostnou touhu a energii, kterou byste měli ventilovat.

ID-100213094

Bazalka

Jedna dávná indická tradice vypráví, že kvete-li v domě bazalka, přijde do něj mladá, svěží dívka plná života. Indové bazalce věřili natolik, že jí přisoudili afrodiziakální účinky. Ani jednomu z těchto tvrzení se nelze divit, neboť listy její mladé lístky připomínají ženské pohlavní orgány plodnosti a mateřství.

Bazalka se báječně hodí na ochucení večeře, například k těstovinám či omáčkám, také do salátů. Vynikajícím, jednoduchým a chutným jídlem, s kterým si zároveň dopřejete vášnivý sex, jsou rajčátka s mozarelou a bazalkou, tedy Caprese.

Petržel, bylina čarodějnic

Petržel používali nejen čarodějnice, ale milenci pro okořenění sexu. Pokud chcete podpořit svoji sexuální touhu, pak si uvařte maso, rybu nebo salátek s petrželí.

Bylina císařů, bobkový list alias vavřín

Již římští císaři věděli, že vavřín je bylinou božskosti. Nyní je na čase, abyste na to přišli i vy, a dopřáli si díky němu skvělý sex.

ID-1003973

Pepř

Mletý pepř způsobuje kýchání a kýchání pak způsobuje erotické potěšení a naopak potlačuje impotenci.

Skořice královny ze Sáby

Již královna ze Sáby na svoji skořicovou vůni udolala krále Šalamouna, nyní touto vůni můžete okouzlit svého partnera i vy.

Zdroj obrázků: www.freedigitalphotos.net

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)