Okořeňte si svůj milostný život. Afrodiziaka vás nabudí

Pokud si chcete užít příjemný společný večer, měli byste zapřemýšlet, jak ho udělat co nejpříjemnějším. Popravdě ale přemýšlet ani nemusíte, stačí číst dál. V tomto článku se totiž dozvíte, jak z vašeho společného večera udělat nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat.

ID-10090868

Krásný večer, který máte strávit spolu, je před vámi. Plánujete, že si zalezete k televizi, dáte si brambůrky a konečně po celém dni vypnete? Tak na to raději zapomeňte a namísto toho si svůj partnerský život okořeňte. Že vás nenapadá, jak na to? Nikdo přeci neříká, že musíte vymýšlet něco nového. Raději se obraťte na starou klasiku a uvařte si dobrou večeři. Ale nezapomeňte ji okořenit afrodiziaky.

Romantický večer zakončený vášnivým milováním

Největší klasikou mezi představami o společně stráveném večeru je večeře a milování se. Ženy si představují svíčky, víno, příjemnou hudbu a romantické milování. Muži si představují dobré jídlo, na kterém si pochutnají, které završí ještě lepším sexem. Vyhověno může být oběma stranám, a to pomocí afrodiziak. Pokud nevíte, jaké potraviny poslouží svými afrodiziakálními účinky a zažehnou ve vás vášeň, nevěště hlavu. Vše se dozvíte níže.

Koření a bylinky

Nejlépe vám poslouží koření a bylinky. Stačí si uvařit jídlo, které máte rádi, a trochu je okořenit a dochutit bylinkami. Ty totiž obsahují množství esenciálních olejů. Díky nim dochází ke stimulaci krevního oběhu a probouzí v našich tělech milostnou touhu a energii, kterou byste měli ventilovat.

ID-100213094

Bazalka

Jedna dávná indická tradice vypráví, že kvete-li v domě bazalka, přijde do něj mladá, svěží dívka plná života. Indové bazalce věřili natolik, že jí přisoudili afrodiziakální účinky. Ani jednomu z těchto tvrzení se nelze divit, neboť listy její mladé lístky připomínají ženské pohlavní orgány plodnosti a mateřství.

Bazalka se báječně hodí na ochucení večeře, například k těstovinám či omáčkám, také do salátů. Vynikajícím, jednoduchým a chutným jídlem, s kterým si zároveň dopřejete vášnivý sex, jsou rajčátka s mozarelou a bazalkou, tedy Caprese.

Petržel, bylina čarodějnic

Petržel používali nejen čarodějnice, ale milenci pro okořenění sexu. Pokud chcete podpořit svoji sexuální touhu, pak si uvařte maso, rybu nebo salátek s petrželí.

Bylina císařů, bobkový list alias vavřín

Již římští císaři věděli, že vavřín je bylinou božskosti. Nyní je na čase, abyste na to přišli i vy, a dopřáli si díky němu skvělý sex.

ID-1003973

Pepř

Mletý pepř způsobuje kýchání a kýchání pak způsobuje erotické potěšení a naopak potlačuje impotenci.

Skořice královny ze Sáby

Již královna ze Sáby na svoji skořicovou vůni udolala krále Šalamouna, nyní touto vůni můžete okouzlit svého partnera i vy.

Zdroj obrázků: www.freedigitalphotos.net

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)