Jak získat partnera snadno a rychle? Profesionální koučka radí!

Guru či koučky pro intimní i vztahové situace se začínají v poslední době být nejen populárním tématem, ale navíc jich neustále přibírá. Můžeme se s nimi setkat i v naší republice, ale rozhodně nemusíme navštěvovat takového odborníka pouze osobně. Díky internetu můžete inspiraci a poradenství čerpat i z cizích zemí.

Photo Credit: CPAofMiami via Compfight cc
Photo Credit: CPAofMiami via Compfight cc

Za velmi populární koučku se považuje americká expertka na vztahy Rori Raye. Dokázala již aktivně pomoci mnoha ženám i mužům, aby po neúspěšných vztazích konečně dokázali navázat partnerství podle svých představ a zaujmout přesně takové protějšky, které si přejí ve svých snech.

Osm vteřin bohatě stačí

Už za pouhých osm vteřin prý muži i ženy dokážou spolehlivě poznat, zda mají o svůj protějšek zájem. Pokud po takové době zůstávají vaše smysly v přítomnosti vyhlédnuté osoby netečné, můžete klidně pokračovat ve své cestě bez námahy se seznamováním. Nezapomínejte ovšem, že vaše tělo začne reagovat dřív, než vy sami. Využijte toho a pozorujte i nepatrné změny na svém těle – náhlá nervozita, změna postoje, stažený krk a další podobné faktory mohou prozrazovat, že byste se měli pozdržet déle než uvedených osm vteřin.

Řeč těla je důležitá

Řeč těla ale nepodceňujte ani později a to převážně proto, že vám může pomoci při jejím uvědomění se zaujetím vašeho protějšku. Podobně se můžete stejně snadno i zbavit nevyžádaného nápadníka. Řeč těla je totiž velmi mocný nástroj, který může rozhodnout o mnohých situacích a to nejen v otázce navazování partnerských vztahů. Řeč těla přitom vysíláte, i když sedíte. Hlavní zásadou dle koučky Rori Raye je nepředklánět se u stolu příliš dopředu. Na muže i ženy působí takový postoj příliš agresivně.

Photo Credit: little body big heart via Compfight cc
Photo Credit: little body big heart via Compfight cc

Otevřete oči!

Jedním z největších překvapení je názor Rori Raye na zaměřování se pouze na jednu osobu. Podle americké koučky je totiž takový postoj tou nejzákladnější chybou. Napadlo vás někdy, když jste se upnuli pouze na jediného vyhlédnutého partnera či partnerku, že vám v tu samou chvíli uniká jinde možný dokonalý vztah? Koučka radí nepřestat se ohlížet po všech možnostech, až do chvíle, kdy jste si skutečně protějškem jistí, nebo vám protějšek dá jasně najevo, že o vás má vážný zájem.

Všechny zbraně povoleny

Za ženské zbraně je často mylně považovaná dokonalá postava. Ženskost ovšem spočívá ve schopnosti dát muži po svém boku pocit, že je mužem. Nesnažte se jej proto přesvědčit o své samostatnosti a sebejistotě za každou cenu. Abyste působila ryze žensky, musíte se také jako žena chovat. Podobně to působí také opačně. Muži, kteří si zapláčou u romantického filmu, jsou lákavým soustem, ale skutečně zženštilý muž působí spíše jako dítě a ocenění se u ženy prostě nedočká.

Tajemství vítězí

Největší možnou chybou je podle americké koučky přílišná důvěřivost. Pokud potencionálnímu partnerovi na sebe prozradíte vše příliš brzo, znudíte jej dřív, než si na vás stihne najít další vlastnosti, které bude obdivovat a budou jej u vás držet. Váš protějšek mnohem víc ocení dojem tajemnosti. Muže i ženy totiž nejvíce vzrušuje pocit neznámého a takové kouzlo příliš sdílní lidé rychle ztrácí. Nepřipravte se proto o možnost zaujmout protějšek jen proto, že chcete být od počátku upřímní. Všeho moc škodí.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)