Jak vybrat vibrátor v pěti krocích

Poslední aktualizace: 25.10.2018

Některé témata byla do dob nedávno minulých tabu, dnes už se ovšem o nich může hovořit zcela bez obalu. Proto se na následujících řádcích můžeme zaměřit na to, jak správně vybrat vibrátor.

Erodream1

5 tipů pro správný výběr vibrátoru

Vibrátory mohou používat jak osamocené ženy, tak páry při milostných hrátkách. Jenže takové konstatování nám s výběrem toho nejvhodnějšího „pomocníka“ příliš nepomůže. Pokud si prohlédnete nabízené vibrátory, zjistíte, že existují v nesčetném množství variant. Jak tedy vybrat ten správný?

  • 1. Velikost a tvar. Radit v oblasti velikosti a tvaru není dost dobře možné, ale předpokládáme, že každá žena zná dokonale své tělo, takže je to vlastně i poměrně zbytečné.
  • 2. Vibrace. Ačkoli se termín „vibrátor“ vžil obecně pro náhražky mužského penisu, ne všechny takové pomůcky skutečně vibrují. Lze si totiž pořídit i nevibrující varianty, tzv. dilda. Čemu dáte přednost?
  • 3. Typ. Již jsme naznačili, že vibrátory existují v řadě druhů. Musíte si tedy rozmyslet, zda zvolit „klasický“ vibrátor, anebo speciální výrobky určené k dráždění klitorisu, bodu G apod. Případně si ale doma můžete vytvořit celou sbírku těchto erotických pomůcek.
  • 4. Materiál. V tomto ohledu nezbývá než experimentovat. Vibrátory jsou k dispozici např. z lékařského silikonu, gelu, plastu, skla apod. Důležitější než samotný materiál je ovšem kvalita…
  • 5. Kvalita. Klíčové kritérium jsme si ponechali na závěr. Jak ale vlastně nekoupit „zajíce v pytli“? Přeci jen v této oblasti není vyzkoušení před zaplacením možné. Stačí však nakupovat v prověřených obchodech, tedy např. v sexshopu Erodream.cz.


Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)