Dejte svému milostnému životu nový rozměr!

Poslední aktualizace: 31.8.2015

Postrádá váš milostný život pověstnou vášeň? Už to zkrátka není ono? Existuje mnoho způsobů, jak milostné hrátky snadno okořenit. My vám poradíme hned tři!

foto1

1.      Hračky pro dospělé

Ať už chcete zkoumat zákoutí své sexuality sama anebo s partnerem, v nepřeberném množství erotických hraček určitě najdete to pravé. Zapomeňte na předsudky a užijte si nové vzrušující zážitky.

Když si chcete hrát sama… pak se nemusíte držet zkrátka a vesele vybírat podle svého gusta. Ke klasice patří vibrátory – spolehlivě vás vynesou do orgasmického nebe. Vyzkoušejte také venušiny kuličky, speciální vibrátor na klitoris či další hračky, které byly navrženy speciálně pro ženy. Objevujte své erotogenní zóny a nezapomeňte se o své poznatky podělit s partnerem!

foto2

Tip: Stydíte se jít do sexshopu? Nevíte si rady s výběrem, ale nemáte se s kým poradit? Erotické pomůcky můžete vybírat z pohodlí a soukromí vlastního domova. V online sexshopu erodream.cz najdete obrovské množství všemožných erotických pomůcek i praktické informace a rady. Balíček vám bude doručen zcela diskrétně, takže se nemusíte bát odsuzujících pohledů sousedky.

2.      Afrodiziaka

Určitě jste slyšela spoustu „zaručených“ receptů, které zajistí neuhasitelnou vášeň. Tyto babské recepty málokdy fungují. Čokoláda, ústřice ani další ingredience nemají na libido žádný vliv. Zaručeně ale fungují feromony a afrodiziaka. Vyzkoušet můžete například parfém s feromony anebo španělské mušky – a uvidíte, co se bude dít!

3.      Prádlo: Ale ne jen tak ledajaké!

Sexy prádlem nemůžete nikdy nic zkazit. Právě naopak! Zkusila jste někdy překvapit svého partnera novým prádélkem? Málokterý muž odolá ženě, která na do ložnice nakráčí v sexy kostýmku či podvazcích.

foto3

Zkuste svému partnerovi splnit tajnou fantasii a obléknout kostým sexy sekretářky, služtičky nebo třeba dominy. V korzetu a podvazcích budete ale také neodolatelná! Erotické prádlo udělá velkou službu vám oběma. Vy se budete cítit sebejistě a sexy a váš partner bude v sedmém nebi.

A co vyzkoušíte vy?

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)